Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » Chelsea Flower Show 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Chelsea Flower Show 2012

kaisog1 20:39, 03 cze 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Sebek napisał(a)
Ten krąg z kamieni....Zainspirował mnie ..... Nawet wiem gdzie mógłbym go mieć....Ale wątpię czy mi go ktoś wykona...?


Sebek sam sobie zrobisz! Ja w Ciebie wierzę


A swoją droga to faktycznie... budować ta piramidę i nie dać zwiedzać to absurd...
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Madzenka 20:43, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ściany wertykalne niesamowite, ale jak je nawadniać i utrzymywać bez specjalistycznego sprzętu.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 20:45, 03 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
kaisog1 napisał(a)

Ten krąg z kamieni....Zainspirował mnie ..... Nawet wiem gdzie mógłbym go mieć....Ale wątpię czy mi go ktoś wykona...?


Sebek sam sobie zrobisz! Ja w Ciebie wierzę


A swoją droga to faktycznie... budować ta piramidę i nie dać zwiedzać to absurd...


No ogromna szkoda, że nie można było wejść.

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
KasiaWB 21:22, 03 cze 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Dziękuję za tą relację z przyjemnością zobaczyłam
a z tą piramidą to skandaliczny skandal! KasiaB - dzięki za te zdjęcia, szkoda, że takie małe idę na Twojego bloga
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaB 21:26, 03 cze 2012


Dołączył: 01 cze 2012
Posty: 13
A tak swoją drogą, to podziwiam Wasze fotki - szczególnie Sebek i Danusia mają świetnie oko i super sprzęt - kocham takie piękne zdjęcia i nie mogę od nich oderwać oczu. Taki na nich spokój - trudno uwierzyć jaki tam był tłum ...

Póki co wrzucam jeszcze kilka cudów z Chelsea 2012:

The Brewin Dolphin Garden



M&G Investements


RBC Blue Water Garden

Laurent-Perrier'a projektu Arne Maynard

The Arthritis Research UK Garden

KasiaB 21:29, 03 cze 2012


Dołączył: 01 cze 2012
Posty: 13

A swoją droga to faktycznie... budować ta piramidę i nie dać zwiedzać to absurd...


Myśle, że to na tysiąc procent było spowodowane bezpieczeństwem. Aż trudno w to uwierzyć, ale chyba DG nie pomyślał wogóle o tych sprawach - w Irlandii to może i by pozwolili wejść, ale w Anglii to wszyscy się boją swojego cienia. Wydaje mi się, że DG był załamany - no ale to jego wina.
Milka 21:32, 03 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bo w tej piramidzie super energia się zbiera i nie chcą nią się dzielic!, ha,, ha
moja koleżanka ma piramidę, kładzie się w niej i potem jak nowo narodzona wychodzi, cos w tym jest! zaczniemy budowac piramidy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
KasiaB 21:41, 03 cze 2012


Dołączył: 01 cze 2012
Posty: 13
O! A to może być prawda! Pewno jest tam jakaś energia ... a i widoki na Londyn przepiękne ...


Tu mam coś specjalnie dla Sebka:

Gardenarium 21:46, 03 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marzena2007 napisał(a)
Ściany wertykalne niesamowite, ale jak je nawadniać i utrzymywać bez specjalistycznego sprzętu.


Te ściany-moduły które mam do swojego ogrodu mają na górze specjalny pojemniczek na wodę, ktróa przesiąka po macie w "plecach" modułu. Nalewasz wody i powoli się rozsącza

W dużych ścianach montuje się profesjonalne systemy nawadniające.

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/246-ogrodnictwo-w-pionie-czyli-ogrody-wertykalne

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
KasiaWB 21:55, 03 cze 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
KasiaB fajnie,że chociaż Tobie udało się wejść na piramidę, bo było co oglądać. Dzięki,że podzieliłaś się z nami tymi zdjęciami,bo ogród z pewnością zasługuje na uwagę
Czekamy na Twój wątek
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies