Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Co z tym ogródeczkiem począć

Pokaż wątki Pokaż posty

Co z tym ogródeczkiem począć

Kasiek 16:29, 04 lut 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
ewa004 napisał(a)
Madziula chyba tylko przebudziła
Te lusterka widziałam juz chyba wszędzie ..w każdej aranżacji ,ale to tyłki świadczy o tym ,ze jest rak ładne ,ze mize być i w salonie i w kazience


I w ogrodzie
____________________
Bawarka
Mixtoorka 08:59, 19 kwi 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Hallooooo!!! Wiosna, wiosna psze Pani!
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
nicol21 19:57, 27 kwi 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Wiosna, wiosna a co u Ciebie słychać? Gdzie się podziewasz? zarobiona na rabatkach jesteś?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Mirka 20:36, 27 kwi 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Ewcia wiosnę ci zostawiam Wracaj do nas

____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ewa004 16:32, 06 cze 2018


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Hej buziolki kochane
Musiałam troszke odpocząć ,zdystansować sie do ogrodu bo zaczynałam robić głupoty
Troszkę staram sie nadrobić zaległości ...ale juz wypadłam z rytmu ... nie wiem co gdzie i u kogo .Moje stare ukochane wątki wraz z właścicielami odwiedziłam i teraz poznaje co u was nowego .
A u mnie co ...bida z nydzą nawet bym powiedziała
Czy cos nowego ?raczej nie ... moze maleńkie zmiany kosmetyczne

Edenki szaleją...sa przecudowne.Angela tez dała czadu ,wystraszyła się ze wyleci



Kopciuszkiwa ...mała zmiana .wyleciały trawki ktore częściowo uschły ,a ktore tez przyczyniły się do choroby bukszpanow .zastąpiłam je szałwią,ladnie ...ale to chyba nie to ...za smutno .
Ale zanim kopciuszkowa dzisiaj to pokaże wiosnę




u
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
ewa004 16:49, 06 cze 2018


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Tarasu jeszcze nie mam ale wszystko na dobrej drodze
Poki co jest co jest






Turaj przy chodniczku spokój ....cały czas nietrafione decyzje jakie drzewka posadzić
Była pisardi ....nie
Teraz modrzew szczepiony...juz bardziej na nie
Jest za to szałwia i to zdecydowanie na rak
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
ewa004 16:50, 06 cze 2018


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
A ze strat ....jedna amanogawa zakwitła i zaraz nagle uschła i umbra ...moja jedyna ukochana
Podobnie jak amanogawa, słabiutko zakwitła potem kwiatki jakby zaraz uschły i teraz jest prawie łysa bo jakieś tam maleńkie pypcie zielone gdzie nie gdzie są ,ale już ją spisałam na straty

O nie !!!! zapomniałam o rodkach !!wszystkie sztuk trzy i zaraz będzie czwarty
Nie mam pojęcia co się z nimi stało
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
iwka 08:35, 07 cze 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Cześć Ewa fajnie Ci się wszystko zagęszcza u mnie też padają duże brzozy sadzone jesienią. Podejrzewam że susza to spowodowała, wypuściły liście i zaraz zaczęły usychać. Leję wodę, ale czy to coś pomoże nie wiem.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
wiunia 17:27, 08 cze 2018


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Cześć Ewcia! Mimo strat (u mnie też są) masz piękną zieleń! Piszesz, że nie ma tarasu ale to zamiast jest świetne i klimatyczne! Zasłonki i te sprawy...ślicznie!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Kasiek 22:26, 08 cze 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762





Nie wstydzisz sie miec tak cudna Edenke ?
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies