Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Co z tym ogródeczkiem począć

Pokaż wątki Pokaż posty

Co z tym ogródeczkiem począć

Kasiek 22:28, 08 cze 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762



Powinnas zrobic bylo, jest Niesamowita zmiana

____________________
Bawarka
Tess 22:30, 08 cze 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Wszelki duch, Agentko
Fajnie Cię widzieć.
Róże masz obłędne w tym roku.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
malgorzata_s... 22:32, 08 cze 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Róże zachwycające Fajnie że jesteś
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
kaisog1 07:24, 09 cze 2018


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ewa u Ciebie sie tak zmieniło, że ja ogrodu nie poznaje Jak dla mnie to jakbyś się gdzieś przeprowadziła Buziaki zostawiam
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Mixtoorka 21:04, 10 cze 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
OO Ewciu! Bosko z tym daszkiem i zasłonkami. Kopciuszkowa w bardziej uporządkowanym wydaniu bardzo elegancka.
Ewuś lej wodę pod drzewa, mogło je słońce popalić.

Cudnie u Ciebie. Edenki masz zachwycające. Ile one mają lat?
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
ewa004 15:22, 06 lip 2018


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Karolcia Edenki sadzone wiosna zeszłego roku .Posadziłam tam trzy sztuki z czego jedna w tym roku najpierw pieknie zakwitła i zaraz potem pieknie zdechła ....czemu nie wiem

Wodę leje na wszystko ale u mnie to raczej przymroziło amanogawe i umbre .
Ale uparłam się na Umbre i juz posadziłam druga odpuszcze jak i tej zimy nie przeżyje


Kasiu to podobnie jak z Twoim Kubusiowem coraz piekniej i piękniej
Ja u siebie tak bardzo tych zmian nie widzę ...własciwie widzę jak zdjęcia porównam ,ale ciągle gnam ,ciągle niedoskonałe to wszystko


Gosiu a widzisz pojawiam się i znikam tyle spraw do ogarniecia że jakoś czasu brakuje na wszystko

Tesiulka miło Cie słyszć ...czy widzieć zwał jak zwał

Bawareczko koffana mówisz żeby cyknąć przed i po ?....kurcze jak Ty cykniesz przed i po to dopiero szczeny polecą
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
ewa004 15:27, 06 lip 2018


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Iwonka u nas bardzo duże straty przez suszę ...wiesz rośliny w ogrodzie to pikus ,chociaż wiadomo szkoda ,ale pojedziesz i kupisz .Za to na polach mamy masakrę ,wszystko uschło plonów żadnych,ogromne straty

Wiuniu w tych zasłonkach to jestem zakochana .A bałam się trochę je wieszać wydawało mi się że u mnie nie będą pasować ale są i już ich nie ściągnę
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Kasiek 15:32, 06 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
To Twoje miejsce jest swietnym przykladem, ze z niczego mozna wyczarowac piekne cudo. Praca wlasnych rak i wyrzeczen, krok po kroku...Juz Ci to kiedys pisalam, ale powtorze jeszcze raz, tu u Ciebie, jest metamorfoza roku. Kropka i juz
____________________
Bawarka
ewa004 15:37, 06 lip 2018


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Ty kropeczko moja poczekajmy na Twoja metamorfozę już mnie dołek sciska z niecierliwości .....Wiesz jaki dołek nie ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
marzena456 14:00, 10 sie 2018

Dołączył: 10 sie 2018
Posty: 3
Do takiego ogrodu proponuje girlande świetlną na www zarowka-led com mają takie różnej długości. Wyglądają świetnie mi się osobiście podobają na czarnych sznurach ale na białym też nieźle wygląda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies