Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Kuklik 16:13, 22 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Gabriela napisał(a)
Cudne i groszki i ostróżki. Kielichowiec powinien pachnieć jabłkami, u Jasi pachnie.
Kardynał ma rzeczywiście niesłychany kolor, też dzisiaj sie zachwycałam. W ogóle nie ucierpiał po zimie i u mnie też ma burzę kwiatów, jak nigdy.
No i puste pole mi się bardzo podoba, świetny kształt i leżący potencjał. Pomysłów dobrych życzę zatem.
Ps. Funkie wkleję tu.


No kurcze, może z moim węchem coś nie tak Pójdę wąchać jeszcze raz

Na polu na razie zasiana gorczyca na zielony nawóz, i trwa przebudowa ogrodzenia, żeby obie ziemie mogły się połączyć. Pomysłów mam dużo, ale jeszcze nie do końca wyklarowane. Pozwolę im się burzyć i mieszać, aż powstanie jakiś konkret. Nad ziemią na razie chciałabym popracować, jesienią dostanie obornik, wreszcie udało mi się znaleźć źródło tego skarbu. I może jeszcze coś zielonego na wiosnę, łubin albo facelię, bo to jest bardzo gliniasta i zbita ziemia.
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
ZbigniewG 18:24, 22 cze 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8906
Iza kwiatki i liście ekstra ale powiększony areał powala -kto to wszystko ogarnie

Hartlage Wine bez zapachu ale Afrodyta wiadomo pachnąca i piękna
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Bogdzia 20:37, 22 cze 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piekne zdjecia pokazałas. Ten kilelichowiec przesliczny ale czy duże ma kwiaty?Zdjęcia wąsów groszkowych świetne. Pozdrówka zostawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Justyna 21:23, 23 cze 2017


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Izuś, przykro mi z powodu straty czworonożnego przyjaciela Jeszcze niedawno mi o nim opowiadałaś.
Twój Cercis to prawdziwy okaz.
No właśnie tak jak Zbyszek pisze, słyszałam, że Afrodyta pachnie, a mój Hertlage Wine nie. Ale poza tym to kwiaty mają bardzo podobne. O wiele wiele większe od popularnego kielichowca wonnego.
Ściskam
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Kuklik 23:49, 26 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Bogdzia napisał(a)
Piekne zdjecia pokazałas. Ten kilelichowiec przesliczny ale czy duże ma kwiaty?Zdjęcia wąsów groszkowych świetne. Pozdrówka zostawiam.


Bogdziu, widzę że komputer działa Bardzo się cieszę, że zajrzałaś. Kwiaty duże, ale ja chyba nie czuję tego zapachu...za to kolor uwielbiam
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 00:00, 27 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Justyna napisał(a)
Izuś, przykro mi z powodu straty czworonożnego przyjaciela Jeszcze niedawno mi o nim opowiadałaś.
Twój Cercis to prawdziwy okaz.
No właśnie tak jak Zbyszek pisze, słyszałam, że Afrodyta pachnie, a mój Hertlage Wine nie. Ale poza tym to kwiaty mają bardzo podobne. O wiele wiele większe od popularnego kielichowca wonnego.
Ściskam


Dziękuję...Starałam się już od jakiegoś czasu przyzwyczajać do myśli, że to schyłek jego życia, ale i tak...
Przynajmniej się długo nie męczył, odszedł w ciągu jednej nocy.
Jakoś pusto teraz, zawsze mi towarzyszył w ogrodzie.

____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 00:07, 27 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Trochę szerszy plan, wschodnia strona ogrodu.



Taras





I całkiem nowe ascetyczno - hostowe centrum przedogródka.

____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 00:17, 27 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Malinowa ostróżka, właśnie rozkwitła.








____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Dzidka 00:49, 27 cze 2017


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Cudowne są te ostróżki.
Nie doczytałam o jaki areał powiększasz swoje włości.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Katkak 07:19, 27 cze 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Iza masz piękny, niezwykły i klimatyczny ogród. Jakby Ci ta roza sprzed tarasu zniknęła to szukaj u mnie . Przykro ki z powodu psiaka, ale najlepszym lekarstwem na miłość jest druga milosc. Jak nasza Miszka zdechla to wytrzymalismy tydzień bez psa. Wzięliśmy ze schroniska malutką Nuke, ktora teraz ma już 10 lat. Czas za szybko leci .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies