Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Pszczelarnia 10:12, 27 cze 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Kuklik napisał(a)
Malinowa ostróżka, właśnie rozkwitła.










Iza, siałaś ją? Niesamowity rarytas!

Pamiętasz nazwę tych host? Napisy się zmyły. Jedna to wiem "duża spod schodów".
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 10:18, 27 cze 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
'Teasing Georgia' - piękna. I bardzo romantycznie z kwiatami. Przedogródek bardzo mi się podoba. Lubię hosty.

I warzywnik w bliskości tarasu!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kuklik 23:16, 27 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Dzidka napisał(a)
Cudowne są te ostróżki.
Nie doczytałam o jaki areał powiększasz swoje włości.


Po latach oczekiwania dokupiliśmy drugie tyle co miałam, czyli 1100 m2, razem jest teraz 2200 m2.
Nawet nie wiesz jak się cieszę
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 23:24, 27 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Katkak napisał(a)
Iza masz piękny, niezwykły i klimatyczny ogród. Jakby Ci ta roza sprzed tarasu zniknęła to szukaj u mnie . Przykro ki z powodu psiaka, ale najlepszym lekarstwem na miłość jest druga milosc. Jak nasza Miszka zdechla to wytrzymalismy tydzień bez psa. Wzięliśmy ze schroniska malutką Nuke, ktora teraz ma już 10 lat. Czas za szybko leci .


Ta róża na tarasie to Laguna, jedyna która dała radę rosnąć w tym miejscu. chyba czwarta z którą próbowałam, wszystkie padały.
Chyba nie jestem gotowa na nową miłość, na razie muszę przebrnąć przez żałobę...
Trochę też w samą porę powstaje ten nowy ogród, wciąż o nim myślę i planuję milion rzeczy, to odwraca uwagę od smutków.
Buziaki, Kochana
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 23:36, 27 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Pszczelarnia napisał(a)
'Teasing Georgia' - piękna. I bardzo romantycznie z kwiatami. Przedogródek bardzo mi się podoba. Lubię hosty.

I warzywnik w bliskości tarasu!


A wiesz, że po pierwszych dwóch latach miałam ją wykopać i wyrzucić, bo zanim się ukorzeniła porządnie miała tak beznadziejne i blade kwiaty, że nie mogłam na nią patrzeć. Dobrze że w końcu tego nie zrobiłam, bo w trzecim roku zakwitła tak cudnie że nie mogłam uwierzyć że to ta sama róża.

Na pewno jedna hosta to Eros, z białym paseczkiem w centrum liścia... i szczerze to nie pamiętam co Ci zawiozłam, ale jak wstawisz zdjęcie to ustalimy co jest co

Warzywnik maciupek, ale na nowej ziemi w przyszłym roku powstanie jego większy brat i to będzie super
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 23:40, 27 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Ostatnio serce skradły mi dzwonki, te przyjechały od Vivy. Cudnie rosną


____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 23:53, 27 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Czerwiec ma milion kolorów... na przykład odcienie czerwieni... kolor który w czystej formie nie mieści się w moim ogrodzie. Może jeszcze kiedyś dorosnę... Ale purpury, amaranty i fiolety... uwielbiam

Róża róża William Shakespeare 2000



Róża Rosengarten Zweibrucken


i firletka

____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
mira 23:59, 27 cze 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Malinowa ostróżka i te pełne firletki - rarytaski - może uda się zebrać nasionka ?.

Na smutki myślenie o nowym areale to jest jakiś ratunek.

Ten warzywniczek przy tarasie super.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gardenarium 00:01, 28 cze 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Piękna ostróżka, no i gratki z powodu areału No to nareszcie doczekałaś się. Bardzo się cieszę.

A pieska weź ze schroniska, jak ja po Kropce. Uratujesz jakąś biedę co cierpi
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pszczelarnia 13:26, 30 cze 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Izo, czy jak wykopię z ogromną bryłą ziemi niebieską hostę, to mogę ją teraz przesadzić? Będzie miała podlewanie codziennie. Bardzo jej zaszkodzę?


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies