Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Kuklik 19:57, 30 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Ewo wykopuj spokojnie, jeśli to duża hosta. Tylko odmiany miniaturowe wymagają trochę troski. Duża szczególnie z podlewaniem na pewno sobie poradzi
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
monteverde 20:44, 30 cze 2017


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Iza trochę nareszcie poczytałam szkoda psiaka, ostatnio widziałam go jeszcze na powtórce Mai Moje trójlisty ładnie rosną mam też żółtego później, zakwita od tego ciemnego, rośnie u mnie ładnie kielichowiec wonny przynajmniej tak zamawiany już 4 lata ma ponad 1m wysokości, u podstawy nowe ładne pędy ale ani razu mi nie kwitł nie wiem czemu ostrózka ma piękny kolor firletki pełnej nie mam ale mam białe, może zrobimy podmiankę w nasionkach? hosty przepięknie mi rosną muszę pomyśleć o dzieleniu niektórych na wiosnę, no i ostatnio zrobiłam z ich liści gołąbki, pozdrawiam Kukliku

____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Justyna 18:55, 02 lip 2017


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Izuś, przypomnij proszę jaką odmianę pomidora dostałam? Jedna to malachitowa szkatułka, a druga? Pies pożarł od razu znacznik i nie wiem.
Koralowa ostróżka cudna! Kolejny raz czytam do re opinie o Lagunie, chyba się skuszę. Coś mnie wzięło na róże pnące.
Szybkie odejście choć boleśnie zaskakuje, zabiera trudy towarzyszenia w bólu długiego chorowania i ciężkiej decyzji o zakończeniu cierpienia. Jak będziesz gotowa, czas na kolejną miłość.
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Tamaryszek 19:13, 09 lut 2018

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Witaj Iza! Ale Ci się wspaniale powiększy ogród, musisz mieć wielką frajdę, planując jego tworzenie. Dobry początek już zrobiłaś z tą gorczycą.
Piękne zdjęcia groszku. A malinowa ostróżka śliczna.
Firletkę pełną miałam (mam?), były dwa wielkie krzaczki, ale w tym roku jej nie widziałam, boję się, że zanikła wśród tych zwykłych. A jak długo jest u Ciebie?
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Pszczelarnia 16:14, 19 mar 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Iza, jest info o lilakach na wątku spotkania.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kuklik 22:58, 23 kwi 2018


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
No, dobra, koniec zimowego lenistwa Wiosna w pełni, czas wrócić na Ogrodowisko
Na lilaki oczywiście się wybieram, nie wyobrażam sobie inaczej Ewo, dziękuję, że o mnie dbasz Stęskniłam się strasznie
Lilak ubiegłoroczny, żeby zapachniało...

____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 23:01, 23 kwi 2018


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
monteverde napisał(a)
Iza trochę nareszcie poczytałam szkoda psiaka, ostatnio widziałam go jeszcze na powtórce Mai Moje trójlisty ładnie rosną mam też żółtego później, zakwita od tego ciemnego, rośnie u mnie ładnie kielichowiec wonny przynajmniej tak zamawiany już 4 lata ma ponad 1m wysokości, u podstawy nowe ładne pędy ale ani razu mi nie kwitł nie wiem czemu ostrózka ma piękny kolor firletki pełnej nie mam ale mam białe, może zrobimy podmiankę w nasionkach? hosty przepięknie mi rosną muszę pomyśleć o dzieleniu niektórych na wiosnę, no i ostatnio zrobiłam z ich liści gołąbki, pozdrawiam Kukliku


Aniu, Kochana, brakowało mi Ciebie
Firletka po zimie chyba nie istnieje... gorzej że trójlist się nie budzi, aż boję się tam kopać...
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 23:04, 23 kwi 2018


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Justyna napisał(a)
Izuś, przypomnij proszę jaką odmianę pomidora dostałam? Jedna to malachitowa szkatułka, a druga? Pies pożarł od razu znacznik i nie wiem.
Koralowa ostróżka cudna! Kolejny raz czytam do re opinie o Lagunie, chyba się skuszę. Coś mnie wzięło na róże pnące.
Szybkie odejście choć boleśnie zaskakuje, zabiera trudy towarzyszenia w bólu długiego chorowania i ciężkiej decyzji o zakończeniu cierpienia. Jak będziesz gotowa, czas na kolejną miłość.


Odpowiedź po roku może już nie ma znaczenia, ale może się jednak przyda Ten pomidor to był zdaje się Climbing Trip-L-Crop. Ostróżkę w tym roku wykopałam i ratuję w doniczce bo coś marnie wygląda po zimie... trzymaj za nią kciuki
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 23:07, 23 kwi 2018


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Tamaryszek napisał(a)
Witaj Iza! Ale Ci się wspaniale powiększy ogród, musisz mieć wielką frajdę, planując jego tworzenie. Dobry początek już zrobiłaś z tą gorczycą.
Piękne zdjęcia groszku. A malinowa ostróżka śliczna.
Firletkę pełną miałam (mam?), były dwa wielkie krzaczki, ale w tym roku jej nie widziałam, boję się, że zanikła wśród tych zwykłych. A jak długo jest u Ciebie?


Taaaak, ten kawał ziemi nieustannie mnie uszczęśliwia...
Wchłonął mnie całkiem.
Firletki chyba już nie mam... więc wygląda na to że była dwa sezony. No cóż. Może kiedyś znowu kupię, bo ładna była. I postaram się nie przywiązywać
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
paniprzyroda 00:26, 24 kwi 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Jesteś A fotki szczęśliwej obszarniczki, bardzo proszę
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies