Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Jaszczowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Jaszczowie

pagap 20:53, 07 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
zakupki
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
pagap 20:55, 07 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
A tutaj powiększamy ogród, cenne rady mile widziane kupe pracy przed nami
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Maria667 21:38, 07 maj 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Witam Agnieszko!
Chętnie korzystam z zaproszenia do Ciebie. Uwielbiam oglądać ogrody. Każdy jest wyjątkowy Wiem bardzo dobrze, ile pracy i serca trzeba włożyć, aby tak pięknie wyglądał.
Brukowa ścieżka jest super. To moje niespełnione marzenie. Wystraszyłam się ceny takiego bruku i zniechęciły mnie obawy co do trwałości. Może niepotrzebnie.... Efekt jest jedyny i niepowtarzalny. Myślałam nawet o użyciu takich zwykłych okrąglaczków, pociętych na kawałki, na zasadzie: ile wytrzyma, tyle wytrzyma, a jak spróchnieje, to się wymieni.
Wszystko przede mną
Pozdrawiam serdecznie!

____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
an_tre 22:22, 07 maj 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Przybyłam z rewizytą i zwiedzam twój ogród "P masz zdolnego M, podziwiam jego dzieło
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
GorAna 22:33, 07 maj 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Wpadam z rewizytąTwój Mąż ma złote ręce
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
pagap 07:42, 08 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Moze ma ktoś ciekawy pomysł jak można by było obsadzić przed szmaragdami?
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Milka 15:16, 08 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gratuluję wam obojgu, jaka ta wasza kruszynka cudna!
i miło, że jesteś i coś będziemy radzić
tylko skrobnij, co ty tu chcesz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Margarete 15:17, 08 maj 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witam Aga,
pobiegałam po twoim wątku i ogrodzie, nie moge uwierzyc że to wszystko w tak krótkim czasie, ja swój ogród mam duzo dłużej niz ty a jednej trzeciej nie zrobiłam tego co ty. Ale wszystko przede mna.... dzieki Ogrodowisku, to kopalnia pomysłów.
Urzekły mnie twoje koryta podwieszone pod drzewami, ścieżka z okraglaków ( czy nie jest ślisko po deszczu ?), paw i psiak to juz odrębna sprawa - oba cudne, datura imponująca, rozmaitość form i zakątków - fajnie powycinane iglaki( ja tez u siebie próbuje...) a zdjęcia ogrodu noca naprawde fascynujące. Wiem ile w taki ogród trzeba włozyc pracy i inwencji. Podziwiam i gratuluję. Na pewno bede do ciebie zaglądac.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 15:35, 08 maj 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Aga, witaj! Ale zakupy, i tak szybko posadzone! Co w korytkach pod drzewami - jednoroczne sadzisz? Koryta mają odpływ, często musisz podlewać?
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
eliza3 17:01, 08 maj 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Witam, wypatrzyłam u Ciebie ślicznego migdałka. To piękne drzewko. Kiedyś miałam, ale niestety pękła mu kora i marniał w oczach, nie udało się go wyleczyć.
Uwielbiam jego różowe różyczki. Pozdrawiam.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies