Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Jaszczowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Jaszczowie

pagap 19:39, 08 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Maria667, an_tre, GorAna , Margarete, eliza3 dzięki za odwiedziny, pozdrawiamy

irena_milek no na pewno żurawki, jakieś kulki, stożki, coś na pniu itp
popcarol w tamty roku były pelargonie, lobella itp podlewaliśmy w sumie codziennie pomimo tego, że nie mają żadnych dziurek a w tym roku chyba też posadzimy jednoroczne
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Edi00 07:49, 09 maj 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Aga, najpierw zachwycił mnie ogród i jego klimat- a te skrzynie pod świerkami boskie
Potem zauroczył mnie Ramzes - a najbardziej jego poranna wizyta wizyta na oknie łazienki hihihi
Ale Nicola pobiła wszystko- jest Królową
Gratuluje ślicznej dziewczynki (ja mam dwóch chłopaków, więc... trochę zazdroszczę), gratuluje zdolnego męża i życzę Wam duuuuzo siły do dalszych zmian w ogrodzie, bo do tej pory zrobiliście naprawdę sporo.
Będę Wam kobicować
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Alikia 21:12, 12 maj 2013


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
Dziękuję Agnieszko za odwiedziny, mało teraz piszę i się udzielam bo chcę jak najszybciej poprawić wszystkie rabaty a w międzyczasie jest koszenie ok 15 arów i plewienie warzywniczka i oczywiście dom i dzieci
Zastanawiasz się co pod szmaragdami? Może trochę czerwonych berberysów z odmian które ci się podobają, złotożółte tawułki - można je ciąć w kulki i jakieś szczepione drzewka na pniu?
Pozdrawiam
____________________
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach
pagap 06:43, 13 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Dzięiki dziewczyny za odwiedziny, Alikia właśnie tak robimy, że będzie coś na pniu i do tego tawuły będą cięte w kulki ciągle zmagamy się z tą rabatą niedługo wkleję zdjęcia tylko troszkę ją obsadzimy, ale chyba i tak ją w tym roku nie obsadzimy do końca tylko zrobimy jakiś zarys, bo na te roślinki trzeba kuuuuupe kasy, no a żeby fajnie wyglądało to wiadomo, że roślin trzeba dużo w kępkach posadzić

Edi00 pozdrawiam
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Joku 10:15, 13 maj 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12119
Wpadłam z rewizytą. Masz ładny ogród. Ciekawy pomysł na wykorzystanie podkładów jako obrzeży. Podobają mi się również drewniane barierki przy wejściu.
Wydaje mi się że najtrudniejszy jest pierwszy etap. Potem można się bawić w korekcje nasadzeń, upiększanie. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
regli 10:50, 13 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
Wpadam z rewizytą Ciekawy ogród, z pomysłem Dawno temu wyczytałam, że podkłady kolejowe są zabezpieczane jakąś substancją, która jest szkodliwa dla ludzi lub roślin, nie pamiętam dokładnie. Ciekawe czy ktoś ma jakieś dokładniejsze info w tym temacie, bo fajnie te podkłady wyglądają.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
Donia72 20:33, 13 maj 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Dziękuję za zaproszenie. Skorzystałam, ogród obejrzałam. Macie bardzo fajne pomysły
Pozdrawiam i czekam na fotki
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
pagap 20:49, 13 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
trawka ładnie schodzi deszczyk się przydał
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
pagap 20:50, 13 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
mamy dylemat pod altankę kora czy żwirek? kora tańsza hmm :/
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
pagap 20:44, 14 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies