Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Jaszczowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Jaszczowie

pagap 21:57, 02 maj 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
na zdjęciach tak nie widać ale porozrzucana jest na tej rabacie duża ilość lawendy, do tego kilka miskantów zebrinus
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
akanta 22:01, 02 maj 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
O ! .....znacznie lepiej ,a jeszcze jak się to wszystko rozrośnie naprawdę będzie pięknie.Ale darni zerwaliście ,kompostu z niego przybędzie ale nie lekka to praca.Podziwiam i pozdrawiam.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
pagap 22:04, 02 maj 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
akanta dokładnie roboty sporo, ale na efekty jednak trzeba będzie poczekać aż to wszystko podrośnie
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Gocha 23:14, 02 maj 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Aga, widzę że robiłyśmy te same prace w ogrodzie tylko ty w skali makro a ja mikro. Ty skończyłaś a ja jeszcze nie. Oczywiście ogrom pracy wykonany był przez naszych M. Ale to prawidłowo w końcu mają oni więcej siły. Ja jeszcze nie posadziłam nic. trochę roślin kupiłam ale nie mam jeszcze koncepcji co do nasadzeń.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Katkak 08:40, 03 maj 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Mnie się podoba powiększona rabatka jak nie wiem co. Powiększenie jej to wspaniały pomysł A może dodalibyście jeszcze przy hortensjach miskanta Morning Light? Nada rabacie lekkości i dynamiczności i ślicznie podkreśli urodę hortek
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
pagap 08:50, 03 maj 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Gocha no u nas też dużo roślin stało nie posadzonych jeszcze przed targami, po targach coś dokupiliśmy i po raz 100 było przestawiane a może tak, a może tak...

Katkak przy hortensjach z lewej strony mamy 2 miskanty zebrinus, 2 są też przy bukszpanie koło huśtawki i jeden z prawej strony ławeczki Te morning light też są ładne, jaśniejsze też by ładnie pasowały, tylko gdzie je teraz ulokować i czy za dużo nie będzie tych traw, w sumie miskantów tam jest 5.
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Katkak 09:03, 03 maj 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
To masz rację, na razie nic nie dosadzaj. Poczekaj, aż się wszystko samo rozrośnie i wtedy zobaczysz. Pozdrowionka
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
agam 11:11, 03 maj 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jestem z rewizytą.

Piękny ogród, z pomysłem. Męża masz zdolniachę. Altanka, ścieżki, studnia. Cudo.

Powiększona rabata na plus.
Pomyśl nad trawami + limelight. To bardzo ładny zestaw.

Pozdrawiam
____________________
Aga i Ogródek Agam
dorciabe 11:50, 03 maj 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Aga rabata po poszerzeniu bardzo zyskała na urodzieWidać ile roboty było, ale warto.Zakupy z targów imponujące.
Macham w deszczu
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
pagap 11:51, 03 maj 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Agam dzięki za odwiedziny, jeśli chodzi o limelight jest ich 7 szt w nowej rabacie, po lewej stronie od ławki, przed nimi turzyce, natomiast zebrinusów jest 5 tylko są małe więc ich teraz nie widać. Musimy jeszcze trochę poczekać aż to wszystko urośnie
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies