Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Jaszczowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Jaszczowie

Katkak 20:57, 26 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Podziwiam altankę wieczorową porą i zakupy I super pomysł z tymi modrzewiami przy ścieżce Sama się nie mogę doczekać, aż się troszkę rozrosną Pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Gocha 23:03, 26 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Witam o już widzę kto mi wykupił cytrynowe żurawki, dla mnie już nie starczyło.Będę musiała kupić za 2 tygodnie pod Zamkiem. Te pomarańczowe o większych liściach to kupiłam i jeszcze parę innych. Super zakupy dzisiaj zrobiłaś a czy już posadziłaś czy deszcz Ci przeszkodził?
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
pagap 20:27, 27 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Gocha napisał(a)
Witam o już widzę kto mi wykupił cytrynowe żurawki, dla mnie już nie starczyło.Będę musiała kupić za 2 tygodnie pod Zamkiem. Te pomarańczowe o większych liściach to kupiłam i jeszcze parę innych. Super zakupy dzisiaj zrobiłaś a czy już posadziłaś czy deszcz Ci przeszkodził?


Gosia jeszcze nie posadziliśmy, wszystko stoi w doniczkach, chcemy dokupić jeszcze lawendę i będziemy sadzić a na koniec fotki ale to jeszcze potrwa trochę

a z tymi żurawkami się uśmiałam hihi, wzięliśmy wszystkie żółte ile było z 2 stoisk sorkiii, a co jest za 2 tyg na zamku?
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Gosia_S 20:32, 27 kwi 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
pagap napisał(a)
Targi ogrodnicze w Lublinie zaliczone



wow!!! SUPER ZAKUPY! Piękne cytrynowe żurawki- chyba zachorowałam na nie Tak, muszę takie mieć
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
alinak 20:41, 27 kwi 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Aga -przeczytałam o twoich poczynaniach ogrodowych i jestem pod wrażeniem pracowitości męża ...to chyba prawdziwa jego pasja , bo wszystka architektura to jego dzieło ....altankę nawet skopiowałam do folderu żeby mieć na zaś , bo też sie przymierzam już któryś rok . do zrobienia ,,,ale tak jakoś schodzi .

jakież obfite zakupy ..czy zdecydowałas co dasz na rabatę przy wejściu ?, fajne obrzeża wyszły z podkładów ...ja bym tam uzupełniła azaliami japońskimi niziutkimi , i np cyprysikiem groszkowym na środek
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
pagap 20:41, 27 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Gosia_S koniecznie musisz mieć, my też w końcu je mamy po raz pierwszy ale nigdzie ich do tej pory nie mogliśmy kupić, w żadnej szkólce w naszej okolicy nie było aż pojawiły się na targach, pozdrawiam

____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
pagap 20:57, 27 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Alinak a dziękuję miło się czyta takie opinie, jeśli chodzi o altankę służymy pomocą, fakt od a do z dzieło M jak również pozostałe mebelki. Jeśli chodzi o rabatkę przy domu ,,chyba" jest skończona, doszły 2 rh ale wydaje mi się, że czegoś tu brakuje tak myślałam tu z przodu gdzie jest tak pusto o jakiś trawkach czarnych niskich (tak z 5) albo może żurawki bordowo czerwone ale jakoś nie mam pomysłu, może pomożecie? bo wydaje mi się, że brakuje tu kropki nad i

przed
po?
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Donia72 21:52, 27 kwi 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Żurawka fajnie by wyglądała, albo berberys miniaturka. Coś w bordowym kolorze
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
ewa004 21:22, 28 kwi 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Wpadam z rewizytą ,ale przyznaję że ogrodu nie znam ,więc nic nie piszę tylko lecę na pierwsze strony
Pozdrawiam
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
pagap 21:54, 02 maj 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Długo zastanawiliśmy się czy powiększyć rabatę wzdłuż szmaragdów, aż w końcu decyzja zapadła: TAK. Oto zdjęcia przed w trakcie i po Uwagi mile widziane, może coś trzeba dodać, może coś na pniu?

przed

po (świerk przy kąciku z ławką jest do przesadzenia)

a tu od szmaragdów 7 hortensji limelight, wzdłuż szmaagdów sa żurawki a pozostałe miejsca zajmuje lawenda
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies