Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Jaszczowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Jaszczowie

Megi 11:15, 25 wrz 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Ago, odpisałam CI w moim wątku, więc żeby się już nie powtarzać, napisze tylko GRATULACJE dla Ciebie i męża, jest świetnie
____________________
pagap 12:10, 25 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Gabrysia dziękujemy za cenne rady, weźniemy je pod uwagę, pozdrawiamy

Sonka dziękujemy za odwiedziny w naszym ogrodzie, altanke M zrobił z sosny, z tego samego drzewa jest zrobiony dach

Megi super dzięki, miłego dnia. trochę pochmurny ale już jesiennie się robi
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Martek 13:15, 25 wrz 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Pozdrawiam zajrzałam na chwilę .Ot Pusia
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
eliza3 16:31, 25 wrz 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Witam, byłam już kiedyś u Ciebie i bardzo mi się podobało. Przywitałam się z Pusią, zachwyciłam pawiem. Bardzo fajnie u Was i tak swojsko z drewnianymi kwietnikami, altaną... wóz też niezły.
Serdecznie pozdrawiam, będę zaglądać, bo porządeczek u Ciebie taki, że od razu chce się
zaprowadzić taki ład u siebie
Dziękuję za miłe słowa w moim wątku
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Kindzia 10:44, 26 wrz 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
A ja pierwszy raz jestem u Ciebie i już będę zaglądać No, nie będę oryginalna i też pochwalę Was za ogrom prac, które wykonaliście. Twój M to skarb !!!!!! Bardzo zdolny manualnie! Pawie teraz zawsze będą mi się kojarzyły z lubelskim
Gratuluję dzidziusia! Już znasz płeć? Moja córcia w tamtym roku skończyła położnictwo, to ten temat jest mi bliski
Wprawdzie ekspert ze mnie żaden, ale ja bym o jakiś trawach pomyślała i hortensjach bukietowych.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
pagap 11:46, 26 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Kondzia też o trawkach myślałam, bo mam ich tylko 3 i to kupione ze 2 tygodnie temu, także mam w planie dokupić więcej, bo zaczęły mi się ostatnio podobać. A hortensji też nie mamy, w sumie nie wiem czemu trzeba o nich pomyśleć, bo są ładne. Płci niestety jeszcze nie znamy, bo dzidziuś pokazał nam pupcię A kolejne usg w połowie października, więc może się ujawni pozdrawiamy
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
zuza12 12:36, 28 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Witam serdecznie gospodarzy tego pieknego ogrodu. Już tu kiedys zaglądałam ale nie zostawiłąm śladu. Dzisiaj nadrabiam. Altana piekna, ścierzka to moje marzenie. Niestety mój mąż się nie zgodził, bo powiedział,że po deszczu drzewo jest sliskie a u nas dwóch dziadków, więc trzeba uważać. Zwierzaki tez przecudnej urody.
Pozdrawiam i obiecuję zagladać.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
romka 13:04, 30 wrz 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
normalnie szok!!! sto razy patrzyłam na dwa pierwsze zdjęcia i uwierzyć nie mogłam, że to, to samo miejsce!!!! super tam macie!!!!
a powiedz skąd dokładnie jesteś?
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
pagap 07:35, 01 paź 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Witaj Romcia dzięki za odwiedziny, my jesteśmy dokładnie z Jaszczowa, od Łęcznej 12 km pozdrawiam
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
wiunia 13:20, 01 paź 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Aga, wpadam z wizytą i nie mogę się oderwać.... Cudny ogród, M skarb niewątpliwy, bardzo klimatycznie i slicznie)
Pozdrawiam serdecznie !!!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies