Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 19:51, 18 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)
Bodziu, miałam 10-dniowe zaległości na forum nadrobiłam ptaki i nowe budki. U mnie kosy się pokazały, jakimiś stadami wczoraj fruwały. Co do przebrzmiałego tematu róż, fajnie jest jak mają kwiaty do jesieni, u mnie tylko Artemis i Edenki.
A widok jesienny z okna piękny, bardzo podoba mi się układ i kształt tych rabat Całuję.


Dziwne bo kosy raczej stadami nie latają a szpaki juz dawno odleciały .Z róz kwitną u mnie jeszcze Baronese, jedna bonica i Dortmund, Mariateresia ma jeden kwiat i koniec. U mnie juz przymrozki były i zniszczyły całkowicie begonie a inne rosliny tez juz mróz odczuły.Pozdrówka Ula.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:52, 18 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jankosia napisał(a)
Taką rocznicę na forum obchodzisz? No proszę Fajnie że w realu jesteś blisko i że dzięki forum cię poznałam naprawdę Przypomina mi się jak jechałyśmy w pięć babeczek wracając z jakiejś wycieczki i Renia wyskoczyła z tym stwierdzeniem że teraz to Internet spowodował że ludzie się nie spotykają, nie rozmawiają na żywo i ciężko poznać nowe osoby... I powiedziała to w sytuacji kiedy pięć babeczek, każda w innym wieku, innym zawodzie i miejscu zamieszkania, które nie miałyby szansy się poznać w prawdziwym życiu, siedzi razem w aucie. A połączyła je wspólna pasja i to forum Wszystkiego najlepszego


To prawda ze wszystko nas rózni oprócz zainteresowań a jednak jest super jak sie spotykamy.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:53, 18 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
eee_taam napisał(a)


podoba mi sie ten opis poznawczy


Ciebie tez miałysmy okazję poznac i fajnie sie teraz rozmawia mają przed oczyma konkretną osobę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:55, 18 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Iwk4 napisał(a)

Mi się ten widok zawsze podobał. Nie ważne w jakich jest kolorach.
Bożenko, wszystkiego dobrego i zdrówka ci życzę.



Zdrówko w cenie w moim wieku ale przyjaźnie również i tego mi dzieki Wam nie brakuje.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Richie 19:55, 18 paź 2016


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Klon i nie tylko się przebarwi niebawem a kolory jesieni zachwycają.
U mnie już kolorowo.
Pozdrawiam
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Bogdzia 19:57, 18 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anna_t napisał(a)
Bożenka czytam o jakiś planowanych drzewach. przeciez Ty tam gdzieś tego strzępiastokorego posadziłaś to może nie za szybko ale cos wyższego będzie
no i gratulacje


Aniu nie planuje drzew , to Kasia mi je zaproponowała ale nie posadze tak jak ona proponuje bo mi zepsuja widok który lubię. Strzępiastokorego nie kupiłam przez Twoja filozofię ze za długo trzeba na niego czekac bo jesli Ty tak piszesz to co ja mam myślec?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:58, 18 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
pestka56 napisał(a)
Gratulacje 5 lat to piękna okrągła rocznica.


Dzięki Kasiu , czas szybko leci a miedzy fajnymi ludzmi to pędzi jak huragan.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:03, 18 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Przyszłą na obrazki przed spaniem,, a załapałam się na eseje o wampirach w ogrodzie Pozostanę przy kaszance

Super, że te 5 lat prawie w całości spędziłam z Tobą.. dzięki pasji ogrodowej i przełamaniu niechęci do internetu mogę poszczycić się, ze mam taka super najlepsza (razem z Tercią) koleżankę w Twojej osobie

Moje dwie najlepsze psiapsiłki to Ty i Tercia


Ania dzieki za te najpiękniejsze słowa. Byłas pierwszą osoba którą poznałam osobiście i ciągle doceniam jak sie wtedy poswieciłas jadąc tyle kilometrów w wielkim zmeczeniu. Dla mnie tez jestes bliską osobą i nie jest to tylko powód do radosci bo martwie sie Twoimi problemami, brakiem czasu, ale nie bedę tego tematu ciągnąc. Dzieki za ta przyjaźń. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:06, 18 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)
O rany juz 5 lat....ale fajnie gratulacje
Dobrze że cie tu mamy z nami no i twój ogród oczywiście, i twoje cudne foty, i ptaszki, żabki, motyle i całą twoją wiedzę o nich.

Wracając do poprzedniej dyskusji o dziwnych nawozach czytałam ostatnio artykuł o zastosowaniu popiołu z kominka do nawożenia ogrodu. Podnosi ph, ma sporo potasu, fosforu, łatwo co użyć. Dzisiejszą porcję z kominka już odłożyłam zamiast wywalić jak zwykle.
Pozdrawiam


Gosiu ja popiół z kominka od dawna wykorzystuje , dawniej posypywalismy trawnik ale ze przy tym mozna sie ,,przydymic" to teraz sypiemy go do kompostownika. Dla moich rh nie jest dobry ale kompost głównie wykorzystujemy do kopczykowania róz wiec jak najbardziej jest dobrze wykorzystany.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:08, 18 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Basilikum napisał(a)
Bogdzi 5lat to juz calkiem fajna rocznica
ciesze sie, ze jestes tu z nami i dziekuje za wszystkie rady


Dzieki za miłe słowa. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies