Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

agata_chrosc...
P1060371

Dodany 12:36, 12 lip 2012
Bogdziu, ja niestety nie mam żadnych motyli (za szybkie są jak dla mnie), ale za to moją ulubioną różę przesyłam i gorąco pozdrawiam.

Dodany 14:59, 12 lip 2012
Odetchnęłam z wielką ulgą....... wielka niespodziana
Jest nowy - stary wątek..... czyli kontynuujemy cd...... jakbym byłą koło Ciebie to bym Cię za to wyściskała z całych sił..... i wczoraj udało mi się też zrobić fotkę dla motylka.... goniłąm jak głupia do domu po aparta..by motylek nie odelciał..ale poczekał na mnie... a dziś od razu o nim sobie rpzypomniałąm... dzięki temu też Cię witam motylkiem.....

Dodany 15:08, 12 lip 2012
Ale fajnie zaczęła się ta druga część wiersz jak zwykle piękny, kwiaty swoją barwą i mnogością zachwycają, a motyle temu wszystkiemu nadały lekkości i radości
i nie wiem, czym cię przywitać, tyle tego dostałaś, a chciałam coś wyjątkowego i pomysłu brak
a skoro piszesz, że w życiu i gorycz jest, to może to, bo to cześć natury jest

to może pokażę wczorajsze niebo i piękną zieleń okolicznych drzew na jego tle; burzę i chmury przegnał wiatr, więc było spokojnie

Bogdzia
4i

Dodany 18:14, 12 lip 2012 , edytowany o 18:15, 12 lip 2012
bogumila_bienko napisał(a)
Te maleńkie motyle też u mnie widuję,ale najwięcej jest białych...Piękne zdjęcia...takie lubię najbardziej.

U mnie białe też są dosyc małe ale ten był od nich jeszcze dużo mniejszy , właściwie mniej niż połowa. Te białe małe nazywają się bielinek rzepnik lub bielinek bytomkowiec, a to maleństwo to nie wiadomo co to jest. Pozdrawiam Bogusiu.
bogumila
Rozci gni ty

Dodany 18:16, 12 lip 2012
Bogdzia napisał(a)

Te maleńkie motyle też u mnie widuję,ale najwięcej jest białych...Piękne zdjęcia...takie lubię najbardziej.

U mnie białe też są dosyc małe ale ten był od nich jeszcze dużo mniejszy , właściwie mniej niż połowa. Te białe małe nazywają się bielinek rzepnik lub bielinek bytomkowiec, a to maleństwo to nie wiadomo co to jest. Pozdrawiam Bogusiu.
Ja nazywam go "bielinkiem kapustnikiem".
Bogdzia
4i

Dodany 18:16, 12 lip 2012
hanka_andrus napisał(a)
To trzeba mieć sokoli wzrok,żeby takie coś małego dojrzeć....i refleks ,żeby zdążyć jeszcze obiektyw wycelować i ustawić prawidłowo...... Gratuluję.
Pozdrawiam

Refleks rzeczywiście był potrzebny bo bez przerwy sie to kreciło i latało.Równiez pozdrawiam Haniu.
Bogdzia
4i

Dodany 18:20, 12 lip 2012
Tess napisał(a)
Bogdziu-Bożenko, strasznie się cieszę, że jesteś z nami
Nie wyobrażam sobie Ogrodowiska bez Ciebie. Bez Twojej wrażliwości i ciepła.
Twoje zdjęcia, opowieści, znajomość ptaków i natury mnie zachwycają.

Gratuluję poprzedniego 1000
I kolejnego tysiączka i kolejnych, kolejnych, kolejnych życzę

Bardzo Ci dziękuję za te słowa tak bardzo miłe . Nie wiem czy sprostam Waszym oczekiwaniom , zobaczymy. Pozdrawiam serdecznie.
Bogdzia
4i

Dodany 18:21, 12 lip 2012
Ewelinka231281 napisał(a)
Ledwo poprzedni wątek przejrzałam (za długo zatrzymywałam się na przecudnych rh), a tu już 5 stron nowego
Będę zaglądać często, ale jak na wiosnę zaczną kwitnać rh to mnie stąd nie wygonisz

Ewelinko nie będę wyganiac kogoś kto ma tak śliczne imię. Serdecznie zapraszam.
Bogdzia
4i

Dodany 18:25, 12 lip 2012
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Witaj! Bogdziu! Zachwyciłam się zdjęciami z motylami - piękne widoki!
Podziwiam Twój ogród od dawna. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zobaczyć go "na żywo"
Pozdrawiam!

Dzięki zjazdowi na Sląsku przynajmniej wiem z kim rozmawiam bo Twój nick był bardzo tajemniczy. A Teraz ja Cię znam ze zdjęc a Ty mnie pewnie podobnie. Myślę że spotkanie w moim ogrodzie to tylko kwestia czasu. Więc do zobaczenia w realu , a na razie zapraszam do wątku.
Bogdzia
4i

Dodany 18:27, 12 lip 2012 , edytowany o 18:29, 12 lip 2012
Celina napisał(a)
Witaj w nowym wątku Bożenko
Dziękuję,że i dla mnie w wierszu znalazłaś miejsce.
Że będę częstym gościem to się wie !

PS.Ty 43 ja 34 - w lipcu

Celinko w wierszu był czas na bardzo krótkie wspomnienia i w dodatku nie wszystkich udało się wspomniec. Może jeszcze będzie jakaś okazja by znów coś napisac. Na razie cieszę się jak dajecie sygnały ze sie Wam podobało. Dzięki.

Gratuluje 34 lat i zyczę dalszych w zdrowiu i zadowoleniu.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies