Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 22:40, 16 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jolanka napisał(a)
5 lat, toż to malolata jeszcze

Najlepsze życzenia Bogdziu - z ogromna przyjemnością i zawsze z ciekawością otwieram Twój wątek i cieszę się, że mogę nie tylko podziwiać ogród, zdjęcia, wiedzę ale tez uczyć się tego, co starasz się przekazywać w swoich wpisach. Mam nadzieję, że sprawia Ci w dalszym ciągu radość, jak przed 5 laty, takie czasami wirtualne, czasami rzeczywiste poznawanie innych osób, miejsc, poglądów, cieszy taka sama pasja.

Poza tym, masz tutaj niesamowitą ilość ogrodowiskowych przyjaciół - fajna z Ciebie babka


Jola dzieki serdeczne za takie miłe słowa.Ja tez czuje ze mam tu wielu przyjaciół i dlatego warto tu byc. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:40, 16 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AnnaCh napisał(a)
To i ja zdążyłam, wszystkiego naj


Aniu macham z podziękowaniem i do zobaczenia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:42, 16 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasya napisał(a)
no piec lat na forum to juz ladny wynik mozna pogratulowac
i wychodzi 10 tys postow rocznie
fajnie ze jestes i ze mozemy ogladac twoj wyjatkowy ogrod i twoich skrzydlatych gosci


Kasiu dzięki . Tych postów rzeczywiscie ogromna ilosc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Nikita 23:29, 16 paź 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Bogdziu, 5 lat na O. to szmat czasu, ale i tak mamy niedosyt fotek z twojego cudnego ogrodu...no wiesz...apetyt rośnie w miarę oglądania.
Wieeeeelkie buziaki za to że z nami jesteś!!!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
sylwia_slomc... 08:11, 17 paź 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Bogdzia napisał(a)


Na razie drzewa ledwie trochę zżółkły a klon wogóle nie zmienił koloru. Zdjecie mogę dac ale nic ciekawego na nim nie ma.


No coś Ty mnie ten widok zawsze zachwyca
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Pluszakowa 10:57, 17 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
5 lat jakby nie patrzeć to już pół dekady

Jejku jak ja bym się na tym twoim trawniku wyturlała dobrze że mam małe dziecko, bo inaczej by mnie za wariatkę brali
____________________
Magda Mały ogród miejski!
Urszulla 13:40, 17 paź 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
Bodziu, miałam 10-dniowe zaległości na forum nadrobiłam ptaki i nowe budki. U mnie kosy się pokazały, jakimiś stadami wczoraj fruwały. Co do przebrzmiałego tematu róż, fajnie jest jak mają kwiaty do jesieni, u mnie tylko Artemis i Edenki.
A widok jesienny z okna piękny, bardzo podoba mi się układ i kształt tych rabat Całuję.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
jankosia 19:02, 17 paź 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Taką rocznicę na forum obchodzisz? No proszę Fajnie że w realu jesteś blisko i że dzięki forum cię poznałam naprawdę Przypomina mi się jak jechałyśmy w pięć babeczek wracając z jakiejś wycieczki i Renia wyskoczyła z tym stwierdzeniem że teraz to Internet spowodował że ludzie się nie spotykają, nie rozmawiają na żywo i ciężko poznać nowe osoby... I powiedziała to w sytuacji kiedy pięć babeczek, każda w innym wieku, innym zawodzie i miejscu zamieszkania, które nie miałyby szansy się poznać w prawdziwym życiu, siedzi razem w aucie. A połączyła je wspólna pasja i to forum Wszystkiego najlepszego
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
19:07, 17 paź 2016
jankosia napisał(a)
Taką rocznicę na forum obchodzisz? No proszę Fajnie że w realu jesteś blisko i że dzięki forum cię poznałam naprawdę Przypomina mi się jak jechałyśmy w pięć babeczek wracając z jakiejś wycieczki i Renia wyskoczyła z tym stwierdzeniem że teraz to Internet spowodował że ludzie się nie spotykają, nie rozmawiają na żywo i ciężko poznać nowe osoby... I powiedziała to w sytuacji kiedy pięć babeczek, każda w innym wieku, innym zawodzie i miejscu zamieszkania, które nie miałyby szansy się poznać w prawdziwym życiu, siedzi razem w aucie. A połączyła je wspólna pasja i to forum Wszystkiego najlepszego


podoba mi sie ten opis poznawczy
Iwk4 19:13, 17 paź 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Bogdzia napisał(a)


Na razie drzewa ledwie trochę zżółkły a klon wogóle nie zmienił koloru. Zdjecie mogę dac ale nic ciekawego na nim nie ma.


Mi się ten widok zawsze podobał. Nie ważne w jakich jest kolorach.
Bożenko, wszystkiego dobrego i zdrówka ci życzę.

____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies