Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

yolka 21:11, 16 paź 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Świętujesz dzisiaj gratulacje dla jednego z najpiękniejszych ogrodów na O i jego wspaniałej właścicielki
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
jolanka 21:44, 16 paź 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
5 lat, toż to malolata jeszcze

Najlepsze życzenia Bogdziu - z ogromna przyjemnością i zawsze z ciekawością otwieram Twój wątek i cieszę się, że mogę nie tylko podziwiać ogród, zdjęcia, wiedzę ale tez uczyć się tego, co starasz się przekazywać w swoich wpisach. Mam nadzieję, że sprawia Ci w dalszym ciągu radość, jak przed 5 laty, takie czasami wirtualne, czasami rzeczywiste poznawanie innych osób, miejsc, poglądów, cieszy taka sama pasja.

Poza tym, masz tutaj niesamowitą ilość ogrodowiskowych przyjaciół - fajna z Ciebie babka
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
AnnaCh 22:17, 16 paź 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
To i ja zdążyłam, wszystkiego naj
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Kasya 22:21, 16 paź 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42179
no piec lat na forum to juz ladny wynik mozna pogratulowac
i wychodzi 10 tys postow rocznie
fajnie ze jestes i ze mozemy ogladac twoj wyjatkowy ogrod i twoich skrzydlatych gosci
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Bogdzia 22:24, 16 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
pawel_snopek napisał(a)
Pozwolę sobie podać kolumnowego klona a jest nim Klon czerwony "bowhall" bardzo przyjemne drzewo


Nie znalazłam w internecie klona o takiej nazwie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:26, 16 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)

Bogdziu gratki na Pięciolecie czas niestety szybko leci ja nigdy nie będę miala dość Twoich rh, pokazuj jak najwięcej buziolki


Aniu dzieki za dobre słowa o moich rh. Buziaczki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:29, 16 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ren133 napisał(a)
Bogdziu
Czytam o okrągłej rocznicy Wszystkiego najlepszego życzę a przede wszystkim dużo deszczu bo dobra rękę do roslin to masz ... wszyscy to widzą

PS i zdrówka oczywiście i fajnych wyjazdów jeszcze

Buziaki


Reniu super życzenia , deszcz u mnie zawsze potrzebny i nigdy nie jest go za duzo a wycieczki z Wami ... cóż moze byc piekniejszego????Niestety na te wycieczki trzeba bedzie teraz czekac do wiosny choc jedną mam jeszcze jesienią zaplanowana , może nawet w tym tygodniu (do Rogowa).
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:30, 16 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krys napisał(a)
Gratki Bożenko i zdrówka ,ja rowny miesiac po Tobie.


No to prawie razem się tu zgłosiłysmy i sporo czasu juz jestesmy.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:37, 16 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hanka_andrus napisał(a)
Przyłączam się do gratulacji rocznicowych. Bożenko, gdzie byś miała takie wesołe sąsiedztwo jak nie na O. Nie myśl nawet o zamykaniu wątku. Możesz najwyżej zmniejszyć ilość wejść. I odpowiadać tylko na merytoryczne pytania ogrodowe, Prywatnie to można b lablac przez tel lub na priv. Zdrowia życzę.


Haniu o zamykaniu wątku nie myśle, o zmniejszaniu ilosci wejsc (zaplanowanej) również nie. Fakt bywam mniej ale przyczyna jest Ci pewnie znana. Nie wiem czemu piszesz o rozmowach na pw czy przez telefon. Nie wydaje mi sie zebym prowadziła tu jakies prywatne rozmowy , na pewno nie porównałabym ich do innych wątków nawet tych którzy sie mają za dobry przykład.Za gratulacje dziekuję.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:38, 16 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)
Świętujesz dzisiaj gratulacje dla jednego z najpiękniejszych ogrodów na O i jego wspaniałej właścicielki


Nie świetuję Jolu , takie tylko wspominki.Ja ze swojego ogrodu jestem zadowolona , jedynie mógłby byc większy
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies