Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 22:07, 12 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marzena2007 napisał(a)


I Ty mówisz, ze u Ciebie już nic ciekawego się nie zdąży w ogrodzie ... A ja nigdy nie wiem, czy z tych anomalii to cieszyć się czy nie ???


Pewnie nie ma sie z czego cieszyc bo zacznie może rosnąc , a jak nie zdrewnieje przed zimą to może zmarznąc. Nie jestem zadowolona ale nie mam na to wpływu.


Bożenko ale drugie kwitnienie magnoli jest normalne. Moja magnolia w starym ogrodzie zawsze kwitła latem i nigdy nie wymarzala. Po prostu jest dobrze odźywiona


Susan Marzenko ale nie Alexandrina. Nawet Susan nie kwitnie az taką ilościa kwiatów, ale nie będe sie martwic choc to duże drzewo i szkoda by go było, chciałam tylko Wam pokazac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
alinak 22:57, 12 lip 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Bogdziu ten motylkowy wątek bardzo mnie zainteresował ... do mnie przylatują jakieś " zwykłe " motyle . a u ciebie jak w Amazonii
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Juzia 22:59, 12 lip 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38456
Witaj Bogdziu
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
monteverde 00:24, 13 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ale piękne ujęcie Bożenko super a co do magnolii w tamtym roku moja Ann kwitła na okrągło przez cały rok aż do listopada, niestety w tym roku nie mam takiego szczęścia ma jeden góra 2 kwiatki teraz
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Milka 00:31, 13 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bogdzia napisał(a)

Ale fajnie zaczęła się ta druga część wiersz jak zwykle piękny, kwiaty swoją barwą i mnogością zachwycają, a motyle temu wszystkiemu nadały lekkości i radości
i nie wiem, czym cię przywitać, tyle tego dostałaś, a chciałam coś wyjątkowego i pomysłu brak
a skoro piszesz, że w życiu i gorycz jest, to może to, bo to cześć natury jest

to może pokażę wczorajsze niebo i piękną zieleń okolicznych drzew na jego tle; burzę i chmury przegnał wiatr, więc było spokojnie




Zdjecie jest wyjątkowe bo widac na nim to czego zobaczyc nie mozna czyli wiatr. U mnie podobnie było dzisiaj. Juz sie cieszyłam ze będzie deszcz ale tylko moment popadało i koniec. Dzięki Irenko.


hym, pisać o plusach?
wiatr chciałam utrwalic, a ty jedyna umiesz to dostrzeć?!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Klamber 09:10, 13 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witam Cię Bogdziu w nowym wątku, motylkiem.

Pałki i goździki zabieram ze sobą, dla mnie weź swoje pięknie pachnące goździki i czerwony liliowiec. Jeśli coś Ci się jeszcze przypomni, to mów. Zdjęcia u Ciebie jak zwykle cudne kwiatów multum, nie raz już się zastanawiam, po mimo wielkiego ogrodu, gdzie Ty to mieścisz. Pozdrawiam gorąco.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
ell 17:46, 13 lip 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Bogdziu ja się już całkiem zakreciłam i nie wiem czy juz się witałam w nowym wątku czy nie, ale i tak zostawię motylka.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Bogdzia 20:27, 13 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
alinak napisał(a)
Bogdziu ten motylkowy wątek bardzo mnie zainteresował ... do mnie przylatują jakieś " zwykłe " motyle . a u ciebie jak w Amazonii


Alinko teraz to za przeproszeniem głupstwa gadasz . Jakie zwykłe motyle? Wszystkie są piękne, przyjrzyj sie im, zrób zdjecia i zobaczysz jakie są cudne. Zobacz jakiego motyla wkleiła mi Ell--cudo- bajka a przecież ona mieszka koło Ciebie. Bardzo bliziutko.No to czekam na zdjecia Twoich pięknych motyli.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:29, 13 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Juzia_G napisał(a)
Witaj Bogdziu


Justynko miło mi bardzo że trafiłaś do mojego nowego watku. Serdecznie Cię pozdrawiam i muszę sie zrewanżowac rewizytą bo dawno u Ciebie nie byłam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:31, 13 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)
Ale piękne ujęcie Bożenko super a co do magnolii w tamtym roku moja Ann kwitła na okrągło przez cały rok aż do listopada, niestety w tym roku nie mam takiego szczęścia ma jeden góra 2 kwiatki teraz


Aniu przy Twojej ilości pięknych kwiatów jedna magnolia robi małą różnicę. I tak masz bardzo kolorowo i pięknie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies