Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

AgataP 19:33, 19 paź 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Bożenko ja też zamieściłam zdjęcia, no i jak cyknę mojego klona to też go pokażę Wycieczka była super, dobrze że wyrobiłyśmy przed deszczem.
Buziaki.
____________________
Z Pszenicznej...
Bogdzia 19:45, 19 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asiak napisał(a)
Piękna ta jesień w Rogowie


Też tak myśle , chciałoby sie miec cos podobnego u siebie i widziec za kazdym razem jak sie spojrzy w okno.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:47, 19 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AgataP napisał(a)
Bożenko ja też zamieściłam zdjęcia, no i jak cyknę mojego klona to też go pokażę Wycieczka była super, dobrze że wyrobiłyśmy przed deszczem.
Buziaki.


Agata zajrzałam oczywiscie do Ciebie. Mój M zdążył skosic całą działke jeszcze więc to był super dzień. Dzieki za transport i przemiłe towarzystwo i polecam sie na przyszłosc
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kasya 20:00, 19 paź 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
sarenka byla ??
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
LanaN 20:02, 19 paź 2016

Dołączył: 02 gru 2011
Posty: 3
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie
Margarete 20:06, 19 paź 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bożenko twoje fotografie z Rogowa piękne. Pogoda ładniejsza i fotograf lepszy no i sprzęt bez porównania
Ja nie wrzucałam swoich bo mam popsuty komputer w domu a z telefonu nie chcą się bezpośrednio do forum ładować. Dopiero dzisiaj w pracy miałam chwilę wolną to wrzuciłam.
Cudne te kolory, ja też łamałam się ale byłam dzielna i nie kupiłam żadnego klona choc miałam ochotę. Dużo samozaparcia mnie to kosztowało. Ale u mnie to miejsca brak, u ciebie to jeszcze jakiegoś wcisnęłabyś

A tak a propos jak się ma Shirasawa twój? Przebarwia się? W niedzielę w Rogowie Shirasawa też były widziałaś?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AgataP 20:06, 19 paź 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Bogdzia napisał(a)


Agata zajrzałam oczywiscie do Ciebie. Mój M zdążył skosic całą działke jeszcze więc to był super dzień. Dzieki za transport i przemiłe towarzystwo i polecam sie na przyszłosc


No i zapomniałabym o zapachu to musiały być grujeczniki wata cukrowa jak nic
____________________
Z Pszenicznej...
Gosiek33 20:08, 19 paź 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Poza kolorami zachwyca mnie jeszcze pokrój tych drzew, widoczne pnie i konary dopełniają całości
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
AgataP 20:10, 19 paź 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margarete napisał(a)
Bożenko twoje fotografie z Rogowa piękne. Pogoda ładniejsza i fotograf lepszy no i sprzęt bez porównania
Ja nie wrzucałam swoich bo mam popsuty komputer w domu a z telefonu nie chcą się bezpośrednio do forum ładować. Dopiero dzisiaj w pracy miałam chwilę wolną to wrzuciłam.
Cudne te kolory, ja też łamałam się ale byłam dzielna i nie kupiłam żadnego klona choc miałam ochotę. Dużo samozaparcia mnie to kosztowało. Ale u mnie to miejsca brak, u ciebie to jeszcze jakiegoś wcisnęłabyś

A tak a propos jak się ma Shirasawa twój? Przebarwia się? W niedzielę w Rogowie Shirasawa też były widziałaś?



A ja kupiłam Jednego, ale ma wszystkie możliwe kolory na sobie
____________________
Z Pszenicznej...
yolka 20:20, 19 paź 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)


Jolu pamiętaj że na zdjeciach wybiera sie najlepsze fragmenty. Nie wszędzie jest i tam porzadek i zadbane ale to duzy teren a jesień piekna bo klonów mają bardzo duzo. Przyjeżdżaj jesli chcesz je zobaczyc tylko za długo czekac nie można bo przy tych deszczach pewnie krócej będą takie piekne. Ty wiesz ze zawsze możesz przyjechac. Rogów ode mnie dosc blisko.

Nie wcześniej niż w przyszłym roku, brak urlopu, a i roboty innej mam trochę, ale dziękuję za zaproszenie Widziałam u Jankosi na blogu Twój ogród (wreszcie tam trafiłam), pięknie pisze o nim
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies