Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

yolka
Img 0609

Dodany 20:20, 19 paź 2016
Bogdzia napisał(a)

Jolu pamiętaj że na zdjeciach wybiera sie najlepsze fragmenty. Nie wszędzie jest i tam porzadek i zadbane ale to duzy teren a jesień piekna bo klonów mają bardzo duzo. Przyjeżdżaj jesli chcesz je zobaczyc tylko za długo czekac nie można bo przy tych deszczach pewnie krócej będą takie piekne. Ty wiesz ze zawsze możesz przyjechac. Rogów ode mnie dosc blisko.

Nie wcześniej niż w przyszłym roku, brak urlopu, a i roboty innej mam trochę, ale dziękuję za zaproszenie Widziałam u Jankosi na blogu Twój ogród (wreszcie tam trafiłam), pięknie pisze o nim

Dodany 20:40, 19 paź 2016
Ale cudowne kolory
Wspaniała ta jesień w Rogowie znaczy klony sadzić trzeba
pestka56

Dodany 21:25, 19 paź 2016
Czarodziejska czerwień czysta magia

Dodany 21:36, 19 paź 2016
Wspaniałą wycieczkę miałyście. Cudowne zdjęcia, a realu to dopiero musi być widok. Kolory, kolory, kolory....I to co pisała Gosia- te widoczne pnie i konary dopełniają całość.
W Rogowie byłam przelotem raz w tamtym roku, ale to był dopiero mikry początek kaskady barw.
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Katkak
Dsci00641

Dodany 21:46, 19 paź 2016
Bozenko, ale mialas piękną wycieczkę. Niech żyją klony .

Dodany 07:15, 20 paź 2016
Kasya napisał(a)
sarenka byla ??

Była i spokojnie sobie jadła choc byłysmy blisko , potem jednak przyszli jeszcze inni ludzie i wtedy juz uciekla.
Bogdzia
4i

Dodany 07:16, 20 paź 2016
LanaN napisał(a)
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

Równiez pozdrawiam.
Bogdzia
4i

Dodany 07:20, 20 paź 2016
Margarete napisał(a)
Bożenko twoje fotografie z Rogowa piękne. Pogoda ładniejsza i fotograf lepszy no i sprzęt bez porównania
Ja nie wrzucałam swoich bo mam popsuty komputer w domu a z telefonu nie chcą się bezpośrednio do forum ładować. Dopiero dzisiaj w pracy miałam chwilę wolną to wrzuciłam.
Cudne te kolory, ja też łamałam się ale byłam dzielna i nie kupiłam żadnego klona choc miałam ochotę. Dużo samozaparcia mnie to kosztowało. Ale u mnie to miejsca brak, u ciebie to jeszcze jakiegoś wcisnęłabyś

A tak a propos jak się ma Shirasawa twój? Przebarwia się? W niedzielę w Rogowie Shirasawa też były widziałaś?

Małgosiu to mial byc zart, nie chce zebys sie tłumaczyła, wiadomo kazdy wstawia kiedy może.
Nie mam gdzie i ja wcisnąc , muszę cos wyrzucic by cos innego posadzic, dzis będe szukac miejsca.Do mojego shirasawy dawno nie zaglądałam przez tą brzydką pogoę ale dzis zobacze. Na wiosne bedzie jednak przesadzany.W Rogowie ich nie widziałysmy ale my biegalysmy od koloru do koloru , gdzie było widac dużą plamę.
Bogdzia
4i

Dodany 07:21, 20 paź 2016
AgataP napisał(a)

No i zapomniałabym o zapachu to musiały być grujeczniki wata cukrowa jak nic

To prawda w jednym miejscu pachniało ciasteczkowo.
Bogdzia
4i

Dodany 07:23, 20 paź 2016
Gosiek33 napisał(a)
Poza kolorami zachwyca mnie jeszcze pokrój tych drzew, widoczne pnie i konary dopełniają całości

Tak masz racje na pokrój też trzeba zwrócic uwage co dobrze widac na tym zdjęciu.Mnie zachwyca.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies