Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 07:19, 26 mar 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)
U mnie szronu nie ma rano, nie widzę.,.a może za późno wstaję
Podciągam żaluzje i rolety tak kołoo 7.15 najpóźniej więc gdyby był szron to bym zauważyła chyba. U mnie nie mrozu, i dobrze, i niech tak zostanie
Dziś już rozkopczykowałam róże i obcięłam więc nie cieszy mnie jak patrzę na te zapowiedzi pogodowe.
Może nie będzie tak żle.


Ja podobnie wstaję i tylko wczoraj szronu nie miałam,dzis znów jest, paskudnie zimne miejsce.Ty masz las i domy wokól to pewnie cieplej, u mojej siostry wszystko o wiele wczesniej kwitnie.Dzis lilie przychodzą , sadzenie mnie czeka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 07:21, 26 mar 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margerytka40 napisał(a)
Moja magnolia też już ma pąki popękane, myślę, że mały mróz jej nie zaszkodzi gorzej jak będzie 10 na minusie. U mnie też ze dwa razy był szron ale na szczęście bez szkód. Przylaszczki cudne, niebieskie


Wlasnie myślałam żeby Cię pocieszyc w chorobie ale Ty juz prawie zdrowa, mocna dziewczyna.Ja ten ogród chętnie bym zamieniła na inny.Buziaczki Asiu , podsypuj nawozem ja chyba do fryzjerki się wybiore.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
asiak 07:27, 26 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Bogdziu ależ piękna łąka krokusowa u Ciebie W życiu takiej nie widziałam
Mam odrobinkę krokusów u siebie, ale będę chyba dosadzać co roku
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Margerytka40 07:31, 26 mar 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Też mam lilie do wsadzenia, mus to zrobić szybko
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Bogdzia 07:35, 26 mar 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asiak napisał(a)
Bogdziu ależ piękna łąka krokusowa u Ciebie W życiu takiej nie widziałam
Mam odrobinkę krokusów u siebie, ale będę chyba dosadzać co roku


Ja tak własnie robię co rok dokupuje , wydaje się ze spore ilosci ale jak się posadzi to wcale nie jest dużo i za rok znów kupowanie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 07:37, 26 mar 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margerytka40 napisał(a)
Też mam lilie do wsadzenia, mus to zrobić szybko


Nie wiem w jakim stanie moje przyjdą bo paczka juz tydzień idzie wolałabym posadzic jak miną te zapowiadane mrozy .Jesli możesz poczekaj z dzień .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margerytka40 07:46, 26 mar 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Bogdzia napisał(a)


Nie wiem w jakim stanie moje przyjdą bo paczka juz tydzień idzie wolałabym posadzic jak miną te zapowiadane mrozy .Jesli możesz poczekaj z dzień .


To poczekam, chyba dzisiaj w nocy ten mróz ma być. Czemu tak długo ta paczka? Mnie często opóźniają się przesyłki obsługiwane przez jedną firmę kurierską, unikam ich jak ognia ale czasem nie ma wyboru.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Agania 10:50, 26 mar 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bogdzia napisał(a)
W tym roku dziwnie kwitną krokusy , stare juz prawie przekwitły a posadzone jesienia własnie zaczęły kwitnienie, może to i fajne bo dłuzej ciesza.


Cudowny widoczek niech cieszy jak najdłużej
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
eVka 11:06, 26 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Bogdziu trzymam kciuki, żeby mrozów za dużych nie było. U nas zapowiadają jutro w nocy -1, mam nadzieję, że jednak będzie 0.
____________________
hanka_andrus 11:07, 26 mar 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
I ja załapałam się na ekstra widoki krokusowe. U mnie już tylko ostatnie, zapóźnione. Czas na nową odsłonę. Może pierwiosnki?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies