Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój kawałek raju II

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek raju II

Bea 19:29, 30 lis 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Na południu tak samo. Szaro, pada i chłodno.
____________________
Beata W miniformacie
jotka 19:29, 30 lis 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Dostałam cynk, że 60 km na północ od Szczecina prószy śnieg, a jutro miałam wsadzać do gruntu moje ostatnie zakupy ...
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Kondzio 19:45, 30 lis 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
monteverde napisał(a)


To ja też poczekam na ich nazwę, zazdraszczam Kondziowi i innym , że mogli osobiście oglądać ten ogród
No najlepsze ze sobie pomagamy a twój ogród tez piękny ja będę robił warzywnik będziesz pomocna masz duże doświadczenie czytam twój wątek od początku jestem na 100 stronie jeszcze sporo mi zostało chciałbym żebyś miała na wątku więcej wiadomości i zdjęć warzyw


Kondzio pierwszej czy drugiej części? trochę zdjęć wstawiałam w wątku warzywniczym
W pierwszej mam nadzieje że będziemy wstawiać więcej zdjęć z warzywnika i jak łączyć z roślinami żeby zachęcać do warzywników i uczyć się nawzajem
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
monteverde 19:48, 30 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ano warzywa są przecież takie kolorowe i maja piękne kształty
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Krys 19:49, 30 lis 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Aniu nie jestem na bieżąco nigdzie ,wiadomo brak czasu ,ale w koncu zauwazyłam nowy avatarek super pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Kondzio 19:56, 30 lis 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
monteverde napisał(a)
ano warzywa są przecież takie kolorowe i maja piękne kształty
Właśnie i daje dużo radości jak rosną i można zerwać ze swojego krzaczka i nie pryskane i prawie za darmo
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Syla 20:51, 30 lis 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Aniu ... popatrzyłam sobie ....o jakaś nowa osóbka do mnie zaglądnęła.... A to zmiana avatarku była Wogóle Cię nie poznałam i fryzurka nowa zrobiona supcio !!! buziam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
MarekW 21:58, 30 lis 2012


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
monteverde napisał(a)
Następny dzień deszczu,zaczynam mieć doła z tego powodu nawet do sklepu po chleb nie chodziłam, wyjęłam mrożony sprzątam chałupę, coby przed świętami mieć spokój, może Wy macie lepszą pogodę?

No u nas dzisiaj cały dzień świeciło słońce, a i teraz nie jest tak zimno Wcale Wam nie zazdroszczę deszczu i śniegu cieszę się tymi ostatnimi ładnymi dniami.
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
monteverde 22:02, 30 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Syla napisał(a)
Aniu ... popatrzyłam sobie ....o jakaś nowa osóbka do mnie zaglądnęła.... A to zmiana avatarku była Wogóle Cię nie poznałam i fryzurka nowa zrobiona supcio !!! buziam


Syla Ty nie buziaj tylko szampana szykuj zaraz u Ciebie 1000
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 22:03, 30 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
MarekW napisał(a)

Następny dzień deszczu,zaczynam mieć doła z tego powodu nawet do sklepu po chleb nie chodziłam, wyjęłam mrożony sprzątam chałupę, coby przed świętami mieć spokój, może Wy macie lepszą pogodę?

No u nas dzisiaj cały dzień świeciło słońce, a i teraz nie jest tak zimno Wcale Wam nie zazdroszczę deszczu i śniegu cieszę się tymi ostatnimi ładnymi dniami.


No nie zazdraszczam Marek słoneczka, ale żeby chociaż nie padało, przed chwilą pozabierałam fuksje i kordyliny sprzed chałupy do środka bo ma być -2 st., w nocy
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies