Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » 300 m2 szczęścia- ogród Marie

Pokaż wątki Pokaż posty

300 m2 szczęścia- ogród Marie

marie 11:05, 26 sie 2012


Dołączył: 15 sie 2012
Posty: 11
Danusiu, pomóż. U Ciebie tak pięknie.
Wiem, ze Twoja działka dużo większa i w ogóle inaczej usytuowana, ale może na takiej małej powierzchni jak moja, można tez stworzyć jakiś miły zakątek? Tak bym chciała jakieś elementy ogrodu japońskiego wprowadzić, ale lampy już są, więc kamiennych nie wstawię, mały bydda pod trawką siedzi i przygląda się tym moim przemeblowaniom z kamiennym spokojem. Kamienie może albo woda jakaś? Sama już nie wiem. Mam wrażenie totalnego chaosu.
____________________
Marie- 300 m2 szczęścia- ogród Marie
MilenaP 12:50, 03 wrz 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
witaj
mnie sie u Ciebie podoba szczególnie trawy uwielbiam je
____________________
Milena - zielonastrefa
motylla 13:47, 03 wrz 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Jest naprawdę świetnie - dodałabym traw, bo tak cudnie rosną u Ciebie, hortensje dadzą radę w słońcu spokojnie, byle mokro miały.
____________________
Małgosia - Na okrągło
GabiK 08:54, 04 wrz 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Marie, Danusia świetnie oszukuje oko. Ona ma mniej ogrodu niż Ty, tyle że dookoła domu.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
popcorn 08:59, 04 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Marie, przesadzasz, fajny ogródek! Przed trzema tujkami i jałowcami posadź hortensje - np. Limelight wytrzymuje w pełnym słońcu; dosadź traw - tego wielkiego miskanta możesz wiosną podzielić - i już - będzie super!! Troche cebulowych kwitnących wiosną, jakiś kolor później (jeśli lubisz) i będzie super!! Może - jeśli nie rośliny kwitnące, to zurawki? Mają bajeczne wybarwione liście

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 09:17, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jak masz już te jałowce i nie chorują - nie pozbywaj się ich, będą wspaniałym tłem kolrem niebieskim a przed nimi coś żółtego, np. żółte zurawki albo berberysy, a może Hakonechloa "All Gold" ?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ewaglen 22:09, 22 paź 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Hm, powiem tak: Jestem za zmianami, które Cię usatysfakcjonują. Skoro Tobie się nie podoba, znaczy trzeba zmienić Problem w tym nie, czy w ogóle zmienić, lecz jak zmienić,by Ci się spodobało. Marie, rozumiem Cię gorzej z pomysłami, niestety
____________________
Mój ogród - co dalej?
Katkak 23:16, 28 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj, przecież jest pęknie, naprawdę Ja też mam niewielki ogródek. Możesz mi powiedzieć co to za odmiana tego klonu japońskiego? Taki cudny, czerwony. Marzy mi się taki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
makkasia 23:25, 28 wrz 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Witaj
mnie się też podoba a zmieniać i tak będziesz jak trafiłaś na ogrodowisko ...
serdecznie pozdrawiam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies