Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak więcej błędów nie popełnić......

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak więcej błędów nie popełnić......

Aneta1309 19:12, 31 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Myślałam żeby na niej posadzić żółte żurawki, bukszpanowe kulki, stożek z cisa i coś na pieńku mi się marzy, myślalam też o białej hortensji.
Tylko do tego planu ten migdałek mi chyba trochę nie pasuje jak myślicie wykopać czy zostawić bo to dosyć stary egzemplarz?
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
beta 08:22, 07 mar 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
witam

zauważyła ciekawy podjazd...czy to kamyczki?...czy może jszcze cos innego?...
pozdr
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Aneta1309 13:37, 07 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
beta napisał(a)
witam

zauważyła ciekawy podjazd...czy to kamyczki?...czy może jszcze cos innego?...
pozdr


Witaj beta, to zwykły tłuczeń wysypany, żeby się dało dojść do domku bo inaczej topilibyśmy się w błotku. Na dłuższą metę nie polecam bo się buty bardzo niszczą. W przyszłości tzn. chyba w tym roku położymy kostkę i już bedzie spokój.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
asica 11:22, 08 mar 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Chyba tych błędów nie za dużo, ja nie widzę żadnego. Bardzo ładnie.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Aneta1309 21:56, 08 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
asica napisał(a)
Chyba tych błędów nie za dużo, ja nie widzę żadnego. Bardzo ładnie.


Asiu dziękuję ale zdjęcia rabaty pod oknem już nieaktualne, poczytałam trochę forum, podumałam i wiosną ubiegłego roku wkońcu skończyłam nasadzenia czy skończyłam to właściwie nie ma pewności ogólny zarys jest teraz tylko zostało dopieścić pewnie w tym roku trawki jeszcze dosadzę.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
ella 22:19, 08 mar 2014

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Zdjęcia, które zobaczyłam wskazują raczej na bardzo przemyślane i spójne kompozycje rabat. Ciekawa jestem Twoich obecnych nasadzeń?
____________________
Mój kawałek ziemi
Aneta1309 22:39, 08 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
latem ta rabata przy której utknełam wyglądała tak przyznam ze efekt mnie zadowala ciekawe tylko na jak długo...

Rośliny muszą dojść do siebie bo przez trzy lata tańczyłam z nimi po ogrodzie aż dziw bierze że to przeżyły bidulki.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 22:59, 08 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Obecne nasadzenia nie ma ich zbyt dużo ogród ciągle w fazie tworzenia działam powoli tak po rabatce, Na razie w miarę sensownie jest od frontu i z boku domu reszta pewnie jeszcze się zmieni. Póki co przechodząc za dom jest tak






A za domem rabat aktóra pewnie wiosną przejdzie trochę zmian bo właśnie dostałam 5 szt stożków z bukszpanu (taki prezencik od moich panów) i trzy z nich właśnie na niej widzę





____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Netka 23:05, 08 mar 2014


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
Anetko wpadam z rewizytą No pięknie u Ciebie jest ! I super domek widzę A błędów faktycznie nie
____________________
Aneta - Mój ogród w cieniu drzew
beta 13:34, 09 mar 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Aneta1309 napisał(a)


Witaj beta, to zwykły tłuczeń wysypany, żeby się dało dojść do domku bo inaczej topilibyśmy się w błotku. Na dłuższą metę nie polecam bo się buty bardzo niszczą. W przyszłości tzn. chyba w tym roku położymy kostkę i już bedzie spokój.


dziękuję Anetko za wyjaśnienia....tak patrzę na ten Twój ogród i powiem Ci, ze cudnie masz...i jeszcze piekne widoczki
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies