Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak więcej błędów nie popełnić......

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak więcej błędów nie popełnić......

Aneta1309 11:32, 04 maj 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Nowa rabata obok tarasu. W lawendzie mają być trzy kulki na pniu z cisa ale pewnie będzie wersja "bieda" i posadzę trzy trzmieliny. No i te tulipany... kupowałam białe a zakwitły jak widać











____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 11:49, 04 maj 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964




____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
marta_d 19:26, 04 maj 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
witam! piękny ogród, bardzo podoba mi się kolor elewacji, będę podglądać pozdrawiam
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
beta 20:59, 04 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
witam

cudnie u Ciebie...echh pomarzyć....mnie sie podoba ta nowa rabata...ale pachnieć Wam będzie

pozdr.
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Aneta1309 21:58, 04 maj 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Ewik napisał(a)
Piękna wiosna u Ciebie


Dzięki wiosna u wszystkich jest piękna po tylu miesiącach zimna każdy nawet najdrobniejszy kwiatek cieszy. Obejrzałam Twoje futrzaki i ogród wszystko cudniastej urody.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 22:00, 04 maj 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
marta_d napisał(a)
witam! piękny ogród, bardzo podoba mi się kolor elewacji, będę podglądać pozdrawiam


Wtam i ja, dziękuję pięknie i zapraszam serdecznie. Biegnę z rewizytą.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 22:04, 04 maj 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
beta napisał(a)
witam

cudnie u Ciebie...echh pomarzyć....mnie sie podoba ta nowa rabata...ale pachnieć Wam będzie

pozdr.



Beatko a ja ciągle marzę o Twoim tarasie. Szczerze to po cichu liczę na ten zapach lawendy przy tarasie wcześniej rosła za daleko i mus był ją przesadzić bliżej a jakby jeszcze komarów mniej było przy okazji to już pełnia szczęścia w letnie wieczorki by była.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
PERKA 22:13, 04 maj 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Widać od razu, że z Ciebie estetka, dobór kolorystyki - super! Też wpadłam na taki pomysł aby z jednej strony domu nasadzenia były w chłodnych barwach - biel, granat, niebieski, róż, a z drugiej strony ciepłe - żółty, czerwony, pomarańcz. Taki dobór kolorów wzmacnia efekt. Roślinki które są już w posiadaniu zawsze można poprzesadzać, nie ? Trzymam kciuki!
____________________
Moje miejsce na ziemi
Aneta1309 22:28, 04 maj 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Pewnie ja już drugi sezon nic innego nie robię tylko przesadzam.Teraz sama się z siebie śmieję ale mąż i synowie mają na ten temat odmienne zdanie.Ostatnio w czwatek po powrocie ze szkółki mąż stanowczo zakomunikował,że ma już dość i zadnych roślin do ogrodu już nie kupię po czym zabrał się za przekopywanie darni pod nową rabatę. Mam nadzieję że przesadzania będzie coraz mniej bo mi kręgosłup szwankuje i pomoc zaczyna się buntować.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
PERKA 22:37, 04 maj 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Trzymaj się mocno! Teraz już wiem, że jak ktoś załapie bakcyla ogrodowego to...... na tą chorobę nic nie poradzisz Na szczęście mój mąż ma podobnego fisia na punkcie roślinek co ja i mogę go wykorzystywać ile chcę i kiedy chcę, haha ale zabrzmiało
____________________
Moje miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies