Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak więcej błędów nie popełnić......

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak więcej błędów nie popełnić......

Aneta1309 13:33, 06 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
I jeszcze nowa rabatka zrobiona w tym roku. Buk, bukszpany i na brzegu carex evergold. Ne wiem czy tak zostawić czy coś dosadzić? Na razie zostawiłam patrzę na nią z tarasu i myślę nic juz więcej na wariata nie sadzę bo potem mus dwa razy więcej pracy w ogrodzie wykonać. Wzdłuż tuj muszę usunąć darń zrobić kanciki i podsypać korą.I to by było z tej strony chyba tyle na ten rok,muszę przestawić leżak na tarsie w drugą stronę i skończyć rabatę po drugiej stronie działki.

____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Betka 13:43, 06 lip 2014


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
W doradzaniu nie jestem dobra za to bardzo podoba mi się nowa rabata Hortensje giganty ślicznie kwitną !
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
zbigniew_gazda 14:20, 06 lip 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11154
Anetko widzę że miałaś przerwę w ogrodowiskowym życiu ale nic to. Rabaty cudne i baaardzo przemyślane. Jak lubię taki porządeczek na rabatkach. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Aneta1309 16:57, 06 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
zbigniew_gazda napisał(a)
Anetko widzę że miałaś przerwę w ogrodowiskowym życiu ale nic to. Rabaty cudne i baaardzo przemyślane. Jak lubię taki porządeczek na rabatkach. Pozdrawiam.


Witaj,dziękuję bardzo przerwa w prowadzeniu wątku była, wynikała z braku czasu ale czytałam w wolnych chwilach. Czasem myślę że tego porządku tyle, że aż nudno ale najpierw muszę zrobić szkielet a potem mam nadzieję wprowadzić upiększacze.Ale do tego jeszcze daleko teraz ogarniam tył bo tam więcej czasu spędzamy a do generalnego remonty jest jeszcze przód.Zrobi się to pewne tylko na razie czasu brak.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 16:58, 06 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Betka napisał(a)
W doradzaniu nie jestem dobra za to bardzo podoba mi się nowa rabata Hortensje giganty ślicznie kwitną !
Pozdrawiam


Dziękuję za komplementa Betko
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
kasiula79 21:13, 06 lip 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
ja nie mogę jakie piękne te Twoje hortensje!!!! ani się waż ich usuwać niebieski kolor bardzo pasuje do białego
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Aneta1309 22:39, 06 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
kasiula79 napisał(a)
ja nie mogę jakie piękne te Twoje hortensje!!!! ani się waż ich usuwać niebieski kolor bardzo pasuje do białego


Kasiu, nie usunę ich może kiedyś porozsadzam, rosną bezproblemowo więc zostaną.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
rozetka 07:58, 07 lip 2014


Dołączył: 24 kwi 2014
Posty: 24
Aneta1309 napisał(a)
Obecne nasadzenia nie ma ich zbyt dużo ogród ciągle w fazie tworzenia działam powoli tak po rabatce, Na razie w miarę sensownie jest od frontu i z boku domu reszta pewnie jeszcze się zmieni. Póki co przechodząc za dom jest tak






A za domem rabat aktóra pewnie wiosną przejdzie trochę zmian bo właśnie dostałam 5 szt stożków z bukszpanu (taki prezencik od moich panów) i trzy z nich właśnie na niej widzę








Witaj Anetko, wszystko śliczne nie ma co w kompleksy wpadać. Bardzo spodobała mi się Twoja hortensa, ten kolor niebieski, co to za odmiana bo ja mam tylko u siebie dwie różowe?

Rozetka
agata19762 08:39, 07 lip 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
przyszłam się przywitać Anetko

bardzo mi się podoba w Twoim ogrodzie,
hortensje masz mega wypasione ...jakie stosujesz nawozy do podlewania ???

ławeczkę mamy chyba taką samą


____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Aneta1309 22:08, 07 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
rozetka napisał(a)



Witaj Anetko, wszystko śliczne nie ma co w kompleksy wpadać. Bardzo spodobała mi się Twoja hortensa, ten kolor niebieski, co to za odmiana bo ja mam tylko u siebie dwie różowe?

Rozetka


Dziękuję za hortensję moja też kiedyś kwitła na różowo ale od dwóch lat podlewam ją nawozem barwiącym kwiaty na niebiesko. W tym roku kupiłam Biopon hortensja niebieska. Podlałam ją dwa razy, raz wiosną a drugi tuż przed kwitnieniem. Zdecydowanie wolę ją w wersji niebieskiej.
Pozdrawiam
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies