Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak więcej błędów nie popełnić......

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak więcej błędów nie popełnić......

Marga 23:40, 23 mar 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Witam się Anetko na Twoim wątku!
Ślicznie jest u Ciebie! Ogród taki zadbany, fajne kompozycje na rabatach i bardzo podoba mi się Twoja parterówka. Będę podglądać
Po Twoim wpisie o tłuczeniu, odechciało mi się kamyczków.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogród dla moich synków
mmajeczkaa 14:14, 24 mar 2014

Dołączył: 26 cze 2012
Posty: 2
Anetko Witam Cię Kochana

Opowiadaj co słychać, dawno się "nie widziałyśmy", kiedy znowu poklikamy???

Ogród Ci pięknieje, wrzuć więcej zdjęć ...

Buźka ...
Aneta1309 20:20, 26 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Marga napisał(a)
Witam się Anetko na Twoim wątku!
Ślicznie jest u Ciebie! Ogród taki zadbany, fajne kompozycje na rabatach i bardzo podoba mi się Twoja parterówka. Będę podglądać
Po Twoim wpisie o tłuczeniu, odechciało mi się kamyczków.
Pozdrawiam serdecznie


Witaj, tłuczeń to nie jest najlepszy pomysł ale lepsze to niż kałuże na podjeździe także jak nie ma kasy na kostkę to warto się trochę pomęczyć zwłaszcza, że da się go wykorzystać po przyszłą kostkę(mam nadzieję, że przyszłą)
Zapraszam sedecznie mam nadzieję, że będzie co podglądać.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 20:33, 26 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
mmajeczkaa napisał(a)
Anetko Witam Cię Kochana

Opowiadaj co słychać, dawno się "nie widziałyśmy", kiedy znowu poklikamy???

Ogród Ci pięknieje, wrzuć więcej zdjęć ...

Buźka ...


Witaj Maju, fajnie że jesteś u mnie bez większym zmian dom w dalszym ciągu nie jest skończony ogród w powijakach w sumie końca nie widać... jak będę robiła jedną rabatę rocznie to jescze długo ogrodu nie skończę ale czy on kiedykolwiek będzie skończony?. W sumie większą satysfakcję w tej chwili daje mi tworzenie ogrodu już przebieram nóżkami że się ciepło robi i będzie można sobie pokopać. Pomysłów mam tysiąc ale czasu i kasy trochę mniej stąd takie powolne tempo. A co u Ciebie mniemam, ze domek skończony i działasz już z ogrodem?
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Ewa4 09:02, 05 kwi 2014


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Pięknie u Ciebie i jakoś błędów nie widzę w dobrym kierunku idziesz żórawki .buksiki fajnie.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Aneta1309 21:34, 05 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Ewa4 napisał(a)
Pięknie u Ciebie i jakoś błędów nie widzę w dobrym kierunku idziesz żórawki .buksiki fajnie.[/quote


Dziękuję Ewa, właśnie tak jak tytuł wątku wskazuje chciałabym uniknąć kolejnych błędów bo zaczyna mnie męczyć przemeblowywanie rabat co roku. Mąż już pyta czy my w końcu kiedyś sobie tak po prostu w ogrodzie odpoczniemy póki co kolejny rok przesadzamy i zmieniamy(dzisiaj biedaczek kończył wertykulację tawnika potem zabrał się za powiększanie warzywnika i już nawet niewspominałam, że kilka roslin planuję jeszcze przesadzić). Ale teraz uczę się od najlepszych i mam nadzieję, że przyjdzie taki moment kiedy siądę na tarasie rozejrzę się i stwierdzę, że jest pięknie......ech rozmarzyłam się.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Betka 12:13, 06 kwi 2014


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Witaj bardzo ładnie u ciebie rabaty takie uporządkowane mi się bardzo podoba !!
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Aneta1309 20:36, 06 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Betka napisał(a)
Witaj bardzo ładnie u ciebie rabaty takie uporządkowane mi się bardzo podoba !!
Pozdrawiam

Dziękuję, ale nie zawsze na rabatach był taki porządek. Na początku było dużo gorzej





potem przyszedł czas na zmiany i zaczeła się rewolucja tej mojej pierwszej rabatki





starałam się wykorzystać rośliny które miałam trochę tych ogrodowiskowych dokupiłam.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 20:43, 06 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Dzisiaj rabata wygląda tak





z małą zmianą zamiast hortensji wsadzilam stożek z bukszpanu za nim dam jakieś trawki i przenoszę się za dom z robotą bo tam trochę zmian też zaplanowałam.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
beta 20:26, 07 kwi 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
jak ładnie...i jaka klimatyczna ławeczka w tle

pozdrawiam Anetko
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies