Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z przypadku

LIRA 10:40, 01 lip 2013


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 119
Witam AgnieszkaW dzięki za podpowiedż już biegnę oglądać .
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogród z przypadku
LIRA 14:33, 01 lip 2013


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 119
Moje ostatnie prace ogrodowe co by tu jeszcze jak myślicie ?
Było tak
Potem tak
jakiś czas temu tak
a teraz tak
Muszę to jakoś rozjaśnić narazie myślałam o roślinach jednorocznych może jakieś szalwie lub begonie co myślicie?
____________________
Ogród z przypadku
LIRA 13:39, 05 lip 2013


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 119
Jakaś cisza nastała u mnie . Mam nadzieję że ktoś jeszcze do mnie tu zaglądnie pozdrawiam wszystkich
____________________
Ogród z przypadku
anax 14:31, 05 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
No to ciszę diabły wzięły

Kobieto , ale Ty masz otoczenie, te drzewa prawdziwa rama dla obrazu. Strasznie zazdroszę szczęściarzom z takimi widokami. U mnie budowy, betoniary, i chwasty za siatką.
Te chwasty najlepsze swoja drogą bo przynajmniej zielone


Pozdrawiam
____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
AlicyaLK 11:26, 09 lip 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Witaj Lira, ja bym chyba nie szła w tym okręgu w jednoroczne... Podsadziłabym jakimiś trawami i żurawkami i wtedy ewentualnie dosadziła coś jednorocznego albo np. zrobiłabym jednogatunkowe wypełnienie z lawendy jeśli tam masz dużo słońca...
Jak napiszesz, czy tam jest bardzo jasno, czy też nie, to pewnie łatwiej będzie doradzić

Bez względu co postanowisz trzymam kciuki i będę Cię odwiedzać
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
Enya73 11:57, 09 lip 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Popołudniu coś tu wymyślę
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
LIRA 10:42, 10 lip 2013


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 119
Witaj anax w moim ogródku i zapraszam do odwiedzin .

AlicyaLK dziękuje za odwiedziny miło było Cię gościć u mnie.Na kole słońca dużo i wody tez dużo teren podmokły i w tym cały problem dlatego takie dylematy. Pozdrawiam

Hej Anitko myśl myśl bo ze mnie to d...a nic nie mogę wymyślić i narazie sadzę tam wszystko co dostane lub kupie taki przechowalnik mi sie zrobił
____________________
Ogród z przypadku
Enya73 11:17, 10 lip 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Kurcze, musiałabym to zobaczyć na żywca. Nie wyobrażam sobie projektowania dla kogoś na podstawie zdjęć, bo przecież tu pod uwagę bierze się mnóstwo szczegółów, których zdjęcia nie pokazują. Poza tym ogród musi moim zdaniem być dopasowany również do człowieka, dlatego bez spotkania się nie obędzie
A możesz kiedyś przyjechać do mnie, pogadamy, poznamy się? Do końca lipca jestem na miejscu
Pozdrawiam
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
LIRA 10:27, 14 cze 2014


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 119
Witajcie Wszyscy ogrodomaniacy nareszcie po długiej przerwie wracam w wasze progi.
Pozdrawiam wszystkich.
____________________
Ogród z przypadku
LIRA 10:32, 14 cze 2014


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 119
Nie próżnowałam i pokaże co zrobiłam przez ostatni rok chociaż nie jest tego wiele ale zawsze coś małymi kroczkami do celu.
Było tak

a jest teraz tak
____________________
Ogród z przypadku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies