Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z przypadku

LIRA 12:30, 05 wrz 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 119
Witam wszystkich serdecznie. Proszę o pomoc w zaprojektowaniu kawałka mojego ubogiego ogrodu bardzo bardzo proszę .Chodzi mi o ten kącik nie mam pomysłu na jego zagospodarowanie rośliny które sadziłam były sadzone z przypadku .Wierzbę posadziłam bo nie miałam co z nią zrobić a za nia rośnie kalina która sama przywiozłam z Ukrainy (prezent od cioci) Na cały ten teren patrzę z tarasu więc chciałabym cieszyć nim oko. Pomóżcie !!!!! czekam na każdą propozycje i kreatywna krytykę



____________________
Ogród z przypadku
popcorn 13:06, 05 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witaj Lira!
piękna działka! Ład i porządek,. a jak posadzisz więcej roślin, to dopiero będzie! Przyglądaj się gotowym ogrodom, zapisuj inspiracje, a potem rysuj u siebie!
Te róże to mi nie wyglądają na takie same - jedna rabatowa wielkokwiatowa pewnie, druga pnąca - pnąca może za rok zakwitnie, teraz ma te przyrosty świeże, tegoroczne? Chyba tak ale dużo na fotce nie widać.

Pod wierzbą zrobiłabym ćwierćkole - zahaczające o wierzbę i odtrawnikowane aż po świerki. Co rośnie po lewej od wierzby? Wygląda jakby miało być docelowo duże... da się przesadzić?
Z odtrawnikowaniem Ci współczuję - to okropna robota, jeszcze na takim dużym terenie... a jeśli chcesz rabate to nie moze byc trawnika, nie sadz roslin w trawniku, bo zle sie kosi,a roslinkom niewygodnie i nie wygladaja dobrze...

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
LIRA 15:05, 05 wrz 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 119
Wielkie dzięki Popcarol każde słowo każda inspiracja przybliża mnie do celu .
Faktyvznie po lewej od wierzby rośnie kalina nie wiem jaka bo tylko raz zakwitła i owocowała czerownymi kulkami mam nadzieje że da się ja przesadzić ma juz z 7 lat chyba nie podoba jej się u mnie . W tym roku ja przyciełam bo miała problemy i teraz jest lepiej . Szukam inspiracji zapisuję i rozmyślam . Mam czas . Dlatego licze na Wasza ogrodowiska pomoc

Pozdrawiam wpadaj czasem do mnie będzie mi miło.
____________________
Ogród z przypadku
LIRA 17:37, 05 wrz 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 119



____________________
Ogród z przypadku
ania_wesola 19:11, 05 wrz 2012


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229
Ślicznie i tak klimatycznie!
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
LIRA 20:03, 05 wrz 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 119
Dzięki Aniu miło mi .
____________________
Ogród z przypadku
bea_ta 20:24, 05 wrz 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
Witaj Liro,ja też tu jestem od wczoraj i także nie mam pomysłu na swoje rabatki.
Powsadzać rośliny nie sztuka ale żeby to miało ręce i nogi, a z tym to gorzej.
Ale masz fajną sporą działkę i zapowiada się bardzo ładnie.Będę podglądać.
Zapraszam do siebie.
Pozdrawiam.
____________________
Taki sobie ogród
LIRA 11:21, 08 wrz 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 119
Dzień dobry! Chwilkę mnie nie było, cóż każdego dopada rutyna dnia codziennego. I mnie tez dopadła trochę spraw na głowie i brak czasu gwarantowany ,ale jestem .
Dzisiaj wyjeżdzam na działke zrobie trochę zdjęć i w poniedziałek wkleje . Zazdroszcze tym którzy mogą codziennie cieszyć się swoim ogrodem ,a nie tylko w wekendy ,ale nie można mieć wszystkiego.

Diękuję Beatko że zawitałaś do mnie , do Ciebie też zajrzałam pięknie już jest ,a z pomocą Ogrodowiska będzie cudnie .

pozdrawiam Asia

____________________
Ogród z przypadku
Lena 11:26, 08 wrz 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Lira witaj - ,masz piękną działeczke

Naturalnie wtopiona w zieleń z ogromnym potencjałem - świetna decyzja o jej zakupie
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
MilenaP 23:22, 09 wrz 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Ależ ja lubię takie działaczki przy lesie naturalne, duże drzewa w sąsiedztwie to skarb
____________________
Milena - zielonastrefa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies