Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Serdecznie witam wszystkich

Pokaż wątki Pokaż posty

Serdecznie witam wszystkich

Goska 09:45, 07 wrz 2012

Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4
Witam wszystkich serdecznie. Niedawno oglądając swój ulubiony program "Maja w ogrodzie" dowiedziałam się o ogrodowisku. Co prawda nie mam się jeszcze czym pochwalić, ale bo obejrzeniu tych wszystkich Waszych pięknych aranżacji ogrodowych nie brakuje mi pomysłów. Moim marzeniem jest stworzenie pięknego ogrodu . Marzy mi się piękne oczko wodne no ale żeby uzyskać takie piękne efekty jakich tu na forum nie brakuje trzeba dużej wiedzy no i czasu. Mam nadzieje że mi się uda A to mój mini ogród.
Sebek 10:26, 07 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witaj serdecznie na forum Myślę, że na zagospodarowanie swojego kawałka ziemi inspiracji Ci nie braknie, bo forum to jedna wielka inspiracja Jest tyle przepięknych ogrodów

Widzę, że masz najbardziej pożądaną u nas roślinę Po lewej to bukszpan? Piękny okaz
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kindzia 13:44, 07 wrz 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ja też serdecznie witam. Tu jest tyle pomysłów, że na pewno znajdziesz coś dla siebie
Sebuś od razu bukszpana wypatrzy. A ciąć byś nie miał ochoty?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Urszulla 16:28, 07 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21785
A z jałowca pewnie zrobisz bonsai-
zobacz do

http://www.ogrodowisko.pl/watek/35-nasz-przydomowy-ogrodek?page=60

i trawę masz tak wielką pięknie rozrośniętą

Oglądaj wątki a zmiany będziesz robiła i kupowała, kupowała.

Polecam przeczytać w wolnych chwilach wątek Danusi -to niezwykłe doznanie i porcja wiedzy fachowej
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1528-ogrod-nie-tylko-bukszpanowy-czesc-ii

Pozdrawiam Cię.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Goska 19:25, 07 wrz 2012

Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4
Robienie bonsai ćwiczyłam na tym biedaku ale mi to trochę nie wyszło
Serdecznie dziękuje za miłe powitanie.
Gardenarium 23:12, 07 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam, ja bym nie powiedziała, że Ci nie wyszło

Fajne to jest, zielone czapeczki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 23:20, 07 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Gosia, nie bądź taka skromna z tym bonsai, fajnie wyszedł, a co rośnie za nim z białymi kwiatuszkami? pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mirka 13:20, 08 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324



[/img]Witam cię Gosiu,ja to się jeszcze nie mam czym pochwalić, a ty już tak. u mnie jest tak.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Goska 20:11, 08 wrz 2012

Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4
Sebek napisał(a)
Witaj serdecznie na forum Myślę, że na zagospodarowanie swojego kawałka ziemi inspiracji Ci nie braknie, bo forum to jedna wielka inspiracja Jest tyle przepięknych ogrodów

Widzę, że masz najbardziej pożądaną u nas roślinę Po lewej to bukszpan? Piękny okaz


Tak to jest bukszpan, a za nim stara forsycja którą dzisiaj wyciałam. Na jej miejsce kupiłam szmaragda zwykłego i złotego a buszkszpan formuje w kóle.
Goska 20:29, 08 wrz 2012

Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4
monteverde napisał(a)
Cześć Gosia, nie bądź taka skromna z tym bonsai, fajnie wyszedł, a co rośnie za nim z białymi kwiatuszkami? pozdrawiam

To jest pięciornik . Również serdecznie pozdrawiam.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies