Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mirkowy ogród (początki)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mirkowy ogród (początki)

Mirka 22:39, 15 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
irena_milek napisał(a)
Oj, ile ty tego ukorzeniłaś i cieszę się, że o mnie pomyślałaś
Irenko masz je u mnie jak w banku tylko nie wiem jaka to odmiana hortęsji widziałam ja w pełni kwitnienia i jest piekna czekamy na pierwszy kwiat hihi
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 22:45, 15 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
EwaG napisał(a)


To prawie tak jak ja (raz na tydzień jestem z okolic Grójca).
Ale masz fantastyczną "szkółkę". Powodzenia!
Witaj Ewo dzięki za odwiedziny blisko mieszkamy to może kiedyś się odwiedzimy u mnie nie bardzo jest co oglądaćbo wszystko malutkie jeszcze Pozdrawiam
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
danuta_szwajcer 04:03, 18 maj 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
TEz mam w wodzie ale widze jak to zrobiłs to tez tak posadze Pozdrawiam i milej soboty
____________________
Liliowo i kolorowo:)
kitek81 22:31, 24 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
widzę, ze cały czas ostro działasz i rozmnażasz roślinki aż serce rośnie, jak się widzi tyle własnych sukcesów ja się cieszę, że niektóre patyki powtykałam w poucinane butelki i teraz podziwiam jakie już mają korzonki, więc wiem, że się udało
pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Maria667 09:36, 29 maj 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Nie wiedziałam, że można tak ukorzeniać hortensję... Cały czas się uczę
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Mirka 21:52, 29 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Maria667 napisał(a)
Nie wiedziałam, że można tak ukorzeniać hortensję... Cały czas się uczę
Jaki jest twój sposób na ukorzenianie horti
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Kondzio 22:02, 29 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
masz jakieś zdjęcia prac w ogrodzie hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Mirka 14:53, 30 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Kondzio napisał(a)
masz jakieś zdjęcia prac w ogrodzie hi hi hi
Kondziu u mnie bardziej szkółka się rozrasta niż ogród trochę warzywnik i pojedyńcze roślinki.Mam problem z podłączeniem prądu przez elektrownie to na razie mało inwestuję bo może tam nie będę mogła pobudować domu.czekam cierpliwie fotki dam jak dziś zrobiępozdrawiam słonecznie
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Anabell 12:25, 31 maj 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Witaj Miro! pytasz czy przyjmą się z gołym korzeniem. Już posadziłam,mają bardzo ładne korzenie, słabe były graby to włożyłam do doniczek, buki też w doniczki bo na razie nie przygotowane miejsce. Buki puściły korzenie na dł.20 cm na łodydze tak głęboko były dołowane, są bardzo ładne, dobierałam donice duże 5l bo nie zmieściłyby się. Mam jeszcze zamówić buki i graby mam pomysł jak je wykorzystać a za takie pieniądze to warto. to są pakowane w baloty z mikroryzą po 20 szt w paczce za przesyłkę 18zł . Potem od nich brałam drugą przesyłkę w doniczkach dużych krzewy to były tańsze od tych co płaciłam na targu.

Widziałam Twoje ukorzenione horti, zawsze tak ukorzeniałam prosto do ziemi z dobrtm efektem a w tym roku zrobiłam w doniczkach i gorzej.

Bukszpany i cisy w tym roku mam robić w skrzynki głębokie nasypać ziemi i bez doniczek posadzić sztobry zostawić w zacisznym miejscu do następnego roku. Do skrzynki ziemi a na wierzch piasek wymieszam z perlitem by łodyga w górze nie zagniła z dużej wilgoci.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Milka 13:23, 11 cze 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mirka pozdrawiam niech roślinki dojrzewają ja ukorzeniam kolejne limki, nawet mi wychodzi
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies