Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mirkowy ogród (początki)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mirkowy ogród (początki)

Mirka 20:00, 30 maj 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Margerytka40 napisał(a)
Mircia przenoszę się do Ciebie z tematem. Jak dużą masz tę rabatę? Pokażesz?

Asia dzięki za chęci
Ostatnio mam mało czasu na ogód ale rabata o której pisałam u ciebie zrobiona.
Jak jutro nie będzie padać zrobię zdjęcie
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 20:05, 30 maj 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
I takie tam jeszcze fotki
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 20:10, 30 maj 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Może ktoś rozpozna co to za trawka.
Zimą była zielona i szybko wiosną ruszyła.
Tak kwitnie teraz.


____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Gosialuk 21:52, 30 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5201
O fajnie że jesteś. Widzę, że rabaty już rozbudowane, z przewagą traw. Wstawiaj fotki, ale już widzę, że zapowiada się piękny spektakl.
Ta trawa to turzyca Graya.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Mirka 22:10, 30 maj 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Gosialuk napisał(a)
O fajnie że jesteś. Widzę, że rabaty już rozbudowane, z przewagą traw. Wstawiaj fotki, ale już widzę, że zapowiada się piękny spektakl.
Ta trawa to turzyca Graya.

Też się cieszę że cie widzę Gosiu
Dzięki za rozpoznanie mojej trawki .
Siałam nasionka ale tylko jedna się uchowała.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Margerytka40 08:42, 31 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)
Elu dzięki za info o berberysach.Przesadziłam wiosną i mocno przycięłam ładnie się zagęszczają.
W ogrodzie działam powoli cały czas .
Po majowych przymrozkach trawy mi podmarzły ale tylko rozplenice.


Ładna ta rabata. U mnie też przymrozki liznęły ogród. Najbardziej dostał grujecznik i hortensja kosmata.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Monia81 11:58, 31 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Miruś trawiaście u Ciebie, spora ta rabatka z tymi rozchodnikami u mnie też przymrozek trawom zaszkodził, ale teraz zaczynają nadrabiać, myślę, że pokażą na co je stać w tym sezonie, dałam im gnojówki z pokrzyw a takie prezenty na dzień dziecka to najfajniejsze buziak
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
ElzbietaFranka 21:01, 31 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Witam Mirka

Widzę, że odżyłaś ogrodowo. Klony uwielbiam a najlepiej te nasze które rosną i póżniej te piękne złociste przebarwienia jesienia. Ja mam już dosyć,ale grzebię w tej ziemi jak tylko mam trochę czasu. Mam jeszcze trochę do zrobienia szczególnie pielenia. Te serby ładnę są. Mam kocimiętki bardzo dużo, ale jeszcze zamówiłam i w przyszłym tygodniu ma przyjść przesyłka. Kocimiętka walker's low,może już mam ale one wszystkie jednakowe na fotach.
Zamówiłam też gaurę różową, jarzmiankę, aster płożący wrzosolistny i bocznolistny, nachyłek okółkowy Ruby frost.

Dużo też nasiałam różnych kwiatów już wzeszły ale zimno i ledwo wszystko rośnie. Byłam dzisiaj na spacerze ale się naoglądałam a głowa huczy od spiewu ptaków. Pokażę fotki.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mirka 20:39, 01 cze 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Margerytka40 napisał(a)


Ładna ta rabata. U mnie też przymrozki liznęły ogród. Najbardziej dostał grujecznik i hortensja kosmata.

Asia dziękuję ale to nie rabata o której rozmawiałyśmy.
Ta rabata do przeróbki bo za ciasno jest tak się rozrosła.
Grójecznika sobie i ja kupiłam w weekend
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 20:53, 01 cze 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Mirka

Widzę, że odżyłaś ogrodowo. Klony uwielbiam a najlepiej te nasze które rosną i póżniej te piękne złociste przebarwienia jesienia. Ja mam już dosyć,ale grzebię w tej ziemi jak tylko mam trochę czasu. Mam jeszcze trochę do zrobienia szczególnie pielenia. Te serby ładnę są. Mam kocimiętki bardzo dużo, ale jeszcze zamówiłam i w przyszłym tygodniu ma przyjść przesyłka. Kocimiętka walker's low,może już mam ale one wszystkie jednakowe na fotach.
Zamówiłam też gaurę różową, jarzmiankę, aster płożący wrzosolistny i bocznolistny, nachyłek okółkowy Ruby frost.

Dużo też nasiałam różnych kwiatów już wzeszły ale zimno i ledwo wszystko rośnie. Byłam dzisiaj na spacerze ale się naoglądałam a głowa huczy od spiewu ptaków. Pokażę fotki.

Witaj Elu
Eee tam zaraz odżyłam
Na ogród to ja nie mam czasu dlatego tak się wlecze że końca nie widać
O pieleniu mi nie mów bo ja mam jedną rabatę zatośniętą tak ze roślin nie widać nie wiem kiedy ją ogarnę
Ja na razie oprócz drzew nic nie kupuję bo przechowalnik pęka w szwach przesadzam a tam nic nie ubywa.
Gaura i mnie się podoba tylko czy na moim piachu da radę ?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies