Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mirkowy ogród (początki)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mirkowy ogród (początki)

Mirka 20:18, 15 paź 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
popcorn napisał(a)
Mireczko, ależ szalejesz! Kawał dobrej roboty! usiądź, odpocznij...

pozdrawiam!

Ja szaleję Karola No proszę cię

Siedzę i czekam na wyniki KOVID

____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
anka_ 17:06, 16 paź 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Mirko a co to za miskant w brzozach? Cudowne masz już jesienne barwy. No i super ciski wyhodowałaś.

Mirka napisał(a)
Siedzę i czekam na wyniki KOVID
Aby ujemny.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Mirka 18:29, 16 paź 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Właśnie odebrałam wyniki na COVID i niestety pozytywny . Pozdrawiam i uważajcie na siebie
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 18:43, 16 paź 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Aniu ten miskant przy brzozach to nie wiem jaka odmiana. Kiedyś mi dziewczyna z O kłącza przysłała i tak posadziłam. Dobrze mu tam pod brzozą nawet nie podlewam go .Mam go w dwóch miejscach pod brzozami i sosnami.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ElzbietaFranka 20:07, 16 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13938
Mirka napisał(a)
Aniu ten miskant przy brzozach to nie wiem jaka odmiana. Kiedyś mi dziewczyna z O kłącza przysłała i tak posadziłam. Dobrze mu tam pod brzozą nawet nie podlewam go .Mam go w dwóch miejscach pod brzozami i sosnami.




To miskant olbrzymi - gigant tak się nazywa jest piękny, ale nie daj Bóg Go przesadzać 2 drwali potrzeba z ostrymi piłami i siekierami.
Mam go to wiem co piszę.
Usuwałam go z jednego miejsca i musiałam korzenie dobrze usunąć. Posadziłam w donicy bardzo dużej i tam rośnie.

Mirka tak mi przykro. Jak się czujesz uważaj bo to cholerniki zdradliwy.
Siedzę w domu. Wczoraj byłam na spacerze z Mają bo ile można dzisiaj siedzę dalej.
A jak reszta domowników eM.
Pozdrawiam i kuruj sie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 20:12, 16 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13938
Mirka napisał(a)
Takie ciski sobie wyhodowałam z sadzonekNie wiem jaka to odmiana.






Jeszcze odnośnie ciskow napisz Mirka ile mają kiedy je sadzilas. Podobno październik jest dobrym miesiącem na robienie sadzonek z cisów. Też bym zrobiła na osiedlu rosną ładne cisy więc bym pouszczykiwala końcówki o wsadziła do donicy.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mirka 20:50, 16 paź 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Elu em i syn czują się dobrze ja jeszcze odczuwam wirusa. Jeszcze tydzień siedzenia w domu . Można zwariować .
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 20:57, 16 paź 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Co do cisów to ja je kilka lat temu ukorzeniałam ale dopiero w tym roku tak ruszyły. Chciałam je teraz przesadzić ale przez tego wirusa całe moje plany w łeb biorą. Rośliny z tak małych sadzonek długo rosną.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
anka_ 22:46, 16 paź 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
O rany... Z całych sił trzymam Mirko kciuki, zebyś to choróbsko jak najszybciej (i jak najłagodniej) miała za soba.

Miskant rzeczywiście olbrzymi.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Mirka 23:01, 16 paź 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
anka_ napisał(a)
O rany... Z całych sił trzymam Mirko kciuki, zebyś to choróbsko jak najszybciej (i jak najłagodniej) miała za soba.

Miskant rzeczywiście olbrzymi.
Aniu najgorsze za nami jeszcze tydzień kwarantanny i wracam do pracy. Boję się wyjść na działkę aby się nie przeziębić.
Nie życzę nikomu tego cholerstwa .
Miskant ma ze 3 m wysokości.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies