Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazurskie klimaty Małgorzaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazurskie klimaty Małgorzaty

EPODLAS 17:33, 28 paź 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Małgosiu, ile krajan znalazłaś na ogrodowisku, czuję że będziecie się spotykać. Ja też poznałam parę osób z ogrodowiska, które mieszkają w pobliżu mnie i już poznaliśmy się osobiście. Były to bardzo sympatyczne spotkania.
____________________
Mój ogród
monteverde 17:36, 28 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Małgosiu domki dla ptaków bardzo ładne, ale ten śnieg mi się wcale nie podoba pozdrawiam cieplutko
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
mazurka 20:09, 28 paź 2012


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Muszę Ci powiedzieć Bożeno ,że nas z okolic na Ogrodowisku jest niewielu nie to co Górny lub DolnyŚląsk-ja co prawda od niedawna tu jestem ipowoli wszystko poznaję.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
mazurka 20:34, 28 paź 2012


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Andziulko,spędzane wakacje w Ełku powinny zaowocować pozostaniem w nim.Ełk,jak powiadają bywalcy,krótko się pisze ale długo się pamięta--idę zajżeć do Ciebie-fajnie że wpadłaś do mnie
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
mazurka 20:43, 28 paź 2012


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Anko-a dlaczego nie lubisz śniegu, fajniutko wygląda moja wieś w białej szacie,jakbyś to zobaczyła już byś tu została.Ten domek dla ptaszków na drugim zdjęciu możesz mieć. Odpozdrawiam
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
monteverde 20:49, 28 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
A drogi jest? no nie lubię , bo zimą mi zawsze zimno i trzeba grube ciuchy zakładać i ciężko się chodzi po śniegowej brei, obrazki zimy mogę oglądać ale nie koniecznie u siebie, chociaż wiem, że to nieuchronne
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Milka 16:44, 29 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Małgosiu, piękne domki dla ptakó i zachwycam się tym kamieniem, którym jest obłożona studnia, super
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mazurka 05:10, 30 paź 2012


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Witaj piękna Ireno--ta studnia to pierwsza rzecz ,którą zrobiłam po zakupie domu,była bardzo brzydka poszukam zdjęcia to wkleję--straszyła mnie każdego ranka bo jest na przeciwko okna mojej sypialni.Odnośnie domków dla ptaków to takiego zdolniachę mam sąsiada za płotem robi takie różne fajne rzeczy w drewnie i czasami mnie czymś obdaruje.Wpadnij na Mazury to taki dostaniesz.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Milka 10:37, 30 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Małgosiu, sam fakt, ze masz takiego fajnego sąsiada, to już od razu lepiej się, żyje w takim miejscu
jeszcze raz chwalę tę studnię, świetnie wygląda! zamiast moich gazonów, wolałabym coś takiego, byłoby naturalnie i ładnie, ale to będzie zmienione, tylko niepotrzebnie narobiliśmy sobie pracy i kosztów;
czyli masz fajny widok i śpiew ptaków o poranku

na Mazurach byłam ostatni raz jak miałam 15 lat, jej ..szmat czasu; mam tam rodzinę, w sumie bliską, ale jakoś z kuzynami się nie odwiedzamy, dopóki żyli wujkowie, było inaczej
pozdrawiam Małgosiu i wrzucaj foty, pewnie coś wypatrzę dla siebie do zgapiania
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mazurka 13:05, 30 paź 2012


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Eee tam -u mnie nie ma co zgapiać ,wszystko do przeróbki ale słodż mi tak Irenko słodż
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies