Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazurskie klimaty Małgorzaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazurskie klimaty Małgorzaty

bociek 16:50, 14 paź 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Witaj Malgosiu.

Na poczatek serdeczne gratulacje z okazji narodzin maluszka
A przedogrodek prezentuje sie fajnie. Te swierki sa bardzo dorodne, ale mocno sie od siebie roznia. Moze by je przyciac, wyszczuplic, wtedy sie zageszcza i beda jak bracia... To tak na poczatek

Pozdrawiam
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
mazurka 17:20, 14 paź 2012


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Ostatnie zdjęcie to gerbera,która całe lato tkwiła w ziemi,a teraz jakby na przekór naturze wzieła się za kwitnienie ,a u nas już dosyć chłodno.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
mazurka 08:55, 15 paź 2012


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Cieszę się bardzo że <bociek> do mnie w końcu przyfrunoł--dosłownie i w przenośni---do tego Boćka z Niebios kierowałam wiele próśb i w końcu wysłuchał za co stokrotne dzięki,Ty zjawiłaś się nieoczekiwanie i z jakże trafnym spostrzeżeniem.że te moje świerki od siebie się różnią.Rzeczywiście zdjęcie tak pokazuje w realu jest to jakby mniej widoczne--na wiosnę radykalnie przytnę szczególnie ten najokazalszy.Moim zamysłem jest by między nich posadzićcoś na pniu (wieżbę Hakuro)i ciąć w kule,natomiast dołem zlikwidować tą rabatę posiać trawę,albo obsadzić czymś jednolitym (czym?) Ta kamienna rabata na środku to szambo--trawa tam wysycha,sam kształt jest do zmiany(koncepta brak)Szmaragdy przy płocie to już moje nasadzenia ,za płotem droga biegnąca przez wies i one mają robić za osłonę. Odpozdrawiam.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
monteverde 12:08, 15 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
mazurka napisał(a)
A no nie ma Aniu-chwilowy zawrót głowy -zostałam babcią.


Gratulacje Babciu pozdrawiam serdecznie Ciebie i nowo narodzone dziecię kwiatki z gratulacjami
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 12:13, 15 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
te choiny bym podcięła od dołu , a pod nimi nasadziłabym jasne cebulowe wiosenne niskie np, krokusy hiacynty , tulipany botaniczne, hosty jasne z małych i na wrzesień właśnie te astry diverisis , które widziałaś u mnie te kamyki na szambie są oki, możesz to miejsce wykorzystać na kompozycje donicowe sezonowe, przy tej małej sosence też bym coś podsadziła pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
zawitka 17:25, 19 paź 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Witaj Małgosiu dzięki za nazwę mojej roślinki sprawdzę i wpiszę sobie do notatniczka Dzięki za zaproszenie do Ełku mam tam rodzinę która od niedawna tam mieszka .A ja tam mieszkałam sporo lat tam zaczynałam szkołę i tam latałam jako dziecko oglądać trupy jak mama nie widziała ,fajne nie,Wspomnienia mam fajne z Ełku bo to były nasze najpsotniejsze lata 3 sistry i 1 brat plus przyjaciele z podwórka i szaleństwa Kocam Mazurry i będę je kochać do końca życia ,Serdecznie pozdrawiam. ------usmieszek -----nie umiem go wstawić
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
mazurka 10:26, 28 paź 2012


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
dzisiejsze mazurskie klimaty
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
EPODLAS 10:46, 28 paź 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Witam i pozdrawiam. Ogród zadbany, a dynie pięknie wyglądają jako jesienna dekoracja. Trzy duże świerki wyglądają tak jakby strzegły domu. Pięknie.
____________________
Mój ogród
mazurka 16:37, 28 paź 2012


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Bożeno --bardzo dziękuję za wizytę-grzeczność wymaga odwiedzić Ciebie,więc niezwłocznie lecę
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
andziulka 17:08, 28 paź 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Witaj Małgosiu. Ełk jest mi bardzo bliski. Tam spędzałam każde wakacje w latach swojej młodości. Może kiedyś odwiedzę swoją rodzinkę w Ełku śliczne zdjęcia z domkami dla ptaszków. Masz ładny ogródek
Pozdrawiam
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies