Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 19:54, 07 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewelinko, i to jest słuszne podejście w końcu ogród planujesz dla siebie i wybierasz to co chcesz, a nie to co ci ktoś wciska z niewiedzy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Klamber 19:58, 07 paź 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Irenko, nie byłem kilka dni a tu takie zmiany. Jestem ogromnie spóźniony ale przyjmij moje gratulacje i zadowalenia z nowego wątku, dla Ciebie kochane przez ciebie trawki
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
kasik778 19:58, 07 paź 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
irena_milek napisał(a)

za późno Irenko, czekałam aż do sierpnia, wcześniej przycięłam, ale nawet jednego listka nie puścił...


Kasiu, nie jest za późno, tylko nasz cierpliwośc jest ograniczona; nawet nie wiesz, jak mnie swędzą ręce przy moich bukach trikolor, ale gadam, grożę i czekam...za rok będa cudne, tak myslę


moja cierpliwość jest bardzo ograniczona za twoje buki będę trzymać kciuki, co by im się polepszyło
____________________
Welka 20:04, 07 paź 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Generalnie ta szkółka całkiem fajna, ceny całkiem całkiem, ten chłopaczek pracownik też miły i dość dużo wiedział, ale akurat w kilku rzeczach, które mnie interesowały się mieszał. Uczciwie mi odradził trzmielinę na pniu, bo w kilku ogrodach które robił jego szef przemarzły (moja zwykła po tej zimie też padła), pojadę może we wtorek i zobaczę co uda mi się zdziałać
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Milka 20:12, 07 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Klamber napisał(a)
Irenko, nie byłem kilka dni a tu takie zmiany. Jestem ogromnie spóźniony ale przyjmij moje gratulacje i zadowalenia z nowego wątku, dla Ciebie kochane przez ciebie trawki


Robert, oj umiesz dopieścić moje rosną też, chociaż pieski uwielbiają je podgryzać
cudne to zdjęcie, serdecznie dziękuję
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hania 20:12, 07 paź 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
znalazłam chwilkę w niedzielny wieczór i odwiedzam piękne ogrody ,i pozdrawiam Irenko!
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Milka 20:13, 07 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
kasik778 napisał(a)


za późno Irenko, czekałam aż do sierpnia, wcześniej przycięłam, ale nawet jednego listka nie puścił...


Kasiu, nie jest za późno, tylko nasz cierpliwośc jest ograniczona; nawet nie wiesz, jak mnie swędzą ręce przy moich bukach trikolor, ale gadam, grożę i czekam...za rok będa cudne, tak myslę


moja cierpliwość jest bardzo ograniczona za twoje buki będę trzymać kciuki, co by im się polepszyło


to co..obie im grozimy, ponoć w grupie siła
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 20:14, 07 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewelinka231281 napisał(a)
Generalnie ta szkółka całkiem fajna, ceny całkiem całkiem, ten chłopaczek pracownik też miły i dość dużo wiedział, ale akurat w kilku rzeczach, które mnie interesowały się mieszał. Uczciwie mi odradził trzmielinę na pniu, bo w kilku ogrodach które robił jego szef przemarzły (moja zwykła po tej zimie też padła), pojadę może we wtorek i zobaczę co uda mi się zdziałać


hej, Ewelinko.. jak masz już takie miłe skojarzenia i fakty, to myślę, że naprawdę nieźle trafiłaś, a wiesz, że to rzadkość!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 20:16, 07 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hania napisał(a)
znalazłam chwilkę w niedzielny wieczór i odwiedzam piękne ogrody ,i pozdrawiam Irenko!


Haniu, witaj, ty masz cudny ogród w dwóch odsłonach, ale ostatnio cos się dziewczyno ukrywasz; przeczytałam twój wątek od a do z, jak trafiłam na forum
pozdrawiam i zapraszam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
EPODLAS 20:57, 07 paź 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Irenko, dobrze że poruszyliście wątek niekompetencji sprzedawców w sklepach ogrodniczych. Mnie też wkurza jak na pytanie, jak wysoka będzie ta roślina i inne detale - sprzedawca nic nie wie. Kupując na Agrze (targi ogrodnicze) trawę chciałam się koniecznie dowiedzieć, co to za miskant. Facet wziął katalog, szukał, szukał no i powiedział, tylko że źle. Znalazłam ową trawę w necie i to zupełnie co innego. Na pocieszenie trawa jest okazała i pięknie rośnie.
____________________
Mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies