Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko o czym ... Marzysz

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko o czym ... Marzysz

Danutka 07:53, 02 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263
Piękny ten żółty liliowiec Jak bezproblemowe roślinki to musze pomysleć o ich zakupie

Ten czarny kocur hmm... wiadomo u świętokrzyskiej czarowniczki musi być obowiązkowo

Kasiu teraz już za póżno na zbieranie pokrzyw?
____________________
Danutka:)
beta 08:43, 02 lip 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Kasiu, cudnie masz...pozdr
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
makkasia 12:55, 03 lip 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Kasiu byłam u Ciebie kilka razy bez śladu
Teraz muszę bo nie godzi się tylko zaglądać, podglądać, zgapiać, podziwiać, bez słowa podziękowania.
Więc dziękuję za cudowny warzywnik, za leśną, za spacery
Sarenki zazdrzaszczam
Pozdrawiam serdecznie imienniczkę i macham
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Toja 13:01, 03 lip 2014


Dołączył: 17 mar 2014
Posty: 214
Cudny ogród natrafiłam przypadkiem cuuuuuuuuuuuudnie jest u Ciebie, rabata lesna boska i warzywniaczek na podwyższonych rabatach super, piekny ogród widać ,że pracy w niego mase jest upchanej, podziwiam, podziwiam. Będę zaglądała, pozdrawiam.
____________________
Paulina Zakamarek
popcorn 13:15, 03 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasia! Wow jakie widoki! Przecudnie u ciebie! A warzywnik wymiata!!
pozdrawiam!!!!
____________________
Mój nowy ogródek
ka1sia 13:50, 03 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Danutka napisał(a)
Piękny ten żółty liliowiec Jak bezproblemowe roślinki to musze pomysleć o ich zakupie

Ten czarny kocur hmm... wiadomo u świętokrzyskiej czarowniczki musi być obowiązkowo

Kasiu teraz już za póżno na zbieranie pokrzyw?


Danusiu, nie wiem jak to jest z tymi pokrzywami, czytałam, że to takie młode majowe powinny być, ale czy zbierane później też działają, to nie mam pojęcia

Kocur u czarownicy obowiązkowo!!! nie bojaj siem go, Danusia jest bardzo przyjazny
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
ka1sia 13:51, 03 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
beta napisał(a)
Kasiu, cudnie masz...pozdr


Beatko, cieszę się, że Ci się u mnie podoba zaglądaj jak najczęściej, buźka!
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
ka1sia 13:52, 03 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
makkasia napisał(a)
Kasiu byłam u Ciebie kilka razy bez śladu
Teraz muszę bo nie godzi się tylko zaglądać, podglądać, zgapiać, podziwiać, bez słowa podziękowania.
Więc dziękuję za cudowny warzywnik, za leśną, za spacery
Sarenki zazdrzaszczam
Pozdrawiam serdecznie imienniczkę i macham


Kasiulka, witaj! nie ma za co , kochana, zapraszam na spacerek zawsze, kiedy tylko znajdziesz czas Też macham, mocno mocno!
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
ka1sia 13:56, 03 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Toja napisał(a)
Cudny ogród natrafiłam przypadkiem cuuuuuuuuuuuudnie jest u Ciebie, rabata lesna boska i warzywniaczek na podwyższonych rabatach super, piekny ogród widać ,że pracy w niego mase jest upchanej, podziwiam, podziwiam. Będę zaglądała, pozdrawiam.


Paulinka, witaj! Dzięki za podziw pracy włożyliśmy rzeczywiście sporo, ale lubimy to każda roślinka cieszy żeby jeszcze czasu na ogrod było więcej...
Zaglądaj, będzie mi bardzo miło, ja też Cię odwiedzę, tylko wieczorem, bo za chwilę muszę wyjść, pozdrawiam serdecznie
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
ka1sia 14:02, 03 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
popcarol napisał(a)
Kasia! Wow jakie widoki! Przecudnie u ciebie! A warzywnik wymiata!!
pozdrawiam!!!!


Kala, jak fajnie, że zajrzałaś, ja ostatnio tak mało mam czasu na forum, czasem nawet sie nie loguję, tylko tak szybciutko podglądam, żeby być choć troszkę na bieżąco, ale u Ciebie jestem zawsze bo lubię
Warzywniaczek cieszy, rośnie i smakuje ale Twoje warzywka tez dorodne i chyba jeszcze więcej Buziaki, Karolka zajrzę na pewno



____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies