Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko o czym ... Marzysz

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko o czym ... Marzysz

anna_g 22:26, 24 cze 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kasia ale wypasiony warzywnik... cud miód i orzeszki. Wszystko tam masz - nawet ziemniaczki tak mi się wydaje w tych workach? A ile pomidorków... ja mam w tym roku 4 krzaczki w donicach - za Twoim zeszłorocznym przykładem. Tylko mam małe karłowe.

A i zapomniałam dodać że te maki i fotki makowe są cudne. Jakbym miała takie za oknem to bym się ciągle na nie gapiła A teraz oglądam dalej i czytam co u Ciebie

Edit po raz drugi - nadrobiłam. Śliczne obrazki. Żurawki szaleją bardzo ladnie wyglądają i bardzo mi się podobają kompozycje w donicach Buziaki Kasiu
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Mala_Mi 22:49, 24 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasik.... pozdrawiam i super, że przyjechałaś ..
Przy okzji fotki obejrzałąm.. warzynik, żurawki i leśna rabata .. super wszytko... i ziemniaki od razu w workach. nie trzeba zbierać.. Ty to spryciula jesteś
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Luki 21:47, 25 cze 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Witam Kasiu, bardzo miło było poznać, bo wcześniej nie miałem okazji oglądać wątku. W szczególności świetnie było posłuchać opowieści o podróży... mówią, że śmiech to zdrowie... dużo zdrowia dostałem w ten dzień
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
beta 13:01, 26 cze 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
ja zapisuję...byłam kiedyś, ale nie wiem jak to się stało, że nie odhaczyłam...zatem zaznaczam Kasiu i pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Pszczelarnia 13:34, 26 cze 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
ka1sia napisał(a)







Kasia, gdyby nie Iza, przeoczyłabym te zdjęcia w nawale prac. Zapisuję w ulubionych i wieszam na lodówkę (to bardzo ważne miejsce do prezentacji sztuki ogrodowej). Jak się mają te kartofle w workach - proszę o elaborat na ich temat.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
beta 22:49, 27 cze 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Kasiu, mam pytanie...czy ta kora w warzywniku sprawdza się
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Madzenka 00:34, 28 cze 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wzorcowy warzywniak!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ka1sia 21:25, 01 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
anna_g pomidorów miałam ponad 80 sadzonek (z nasionek własnoręcznie wyhodowane ) , część oczywiście rozdałam, pewnie z 50 rośnie ciekawe ile uda się zjeść?

Mała Mi nawet nie wiesz, jak się cieszę, że mogłam u Ciebie być dziękuję bardzo
spryciula, mówisz... niedługo się okaże co w tych workach siedzi

Luki, witaj u mnie Ja też się cieszę, że się poznaliśmy uwielbiam takich fajnych młodych Ludzi tia... nikt tak nie podróżuje, jak my z Izą, ale jak my to lubimy

Ewuniu -Pszczółko elaborat ziemniaczany mówisz... wszystko Ci napiszę, tylko niech się te ziemniaczki urodzą, bo może to nie udany eksperyment?

Beatko - uśmiechu Ty nasz kora w warzywniaczku jest ok, u mnie leży tylko na scieżkach, a pod nią włóknina, ale tam nic nie rośnie, więc chyba może być mam ją pierwszy rok i wreszcie nie plewię ścieżek, w ubiegłym roku chciałam oszaleć tak zarastało, a teraz luzik jakieś pojedyncze malutkie chwaściki

Marzenko dziękuję bardzo, cieszę się, że mój warzywniaczek przypadł Ci do gustu


Wszystkich bardzo bardzo serdecznie pozdrawiam
i zaraz pokażę troszkę dzisiejszych fotek
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Danutka 22:00, 01 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263
Kasiu gdzie fotki? Czekamy
____________________
Danutka:)
ka1sia 22:06, 01 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Danutka napisał(a)
Kasiu gdzie fotki? Czekamy


Danutka, wrzucam

nie mogę się doczekać na moje kochane liliowce, już się pokazują pojedyncze kwiatuchy



____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies