Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko o czym ... Marzysz

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko o czym ... Marzysz

gierczusia 15:27, 12 sie 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ka1sia napisał(a)


No widzisz, Gosiaczku, a ja niby na wakacjach od lipca, ale robota głupiego znajdzie pracujemy nad nowym podręcznikiem i programem multimedialnym, musi być gotowy na wrzesień, więc czasu mało i ciągle pod górkę Za to będę odpoczywać aż do października


Matulu... ... Ostatnio mam wrażenie ,że pl to jest jakiś dziki kapitalizm i wyzysk ... Echhhh.. A pracować trza , na chlebek z masełkiem

Ale rozumię,że w październiku pobijesz rekord w ilości postów

Ściskam ... Gorąco
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
malgorzata_s... 16:26, 12 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
ka1sia napisał(a)


No widzisz, Gosiaczku, a ja niby na wakacjach od lipca, ale robota głupiego znajdzie pracujemy nad nowym podręcznikiem i programem multimedialnym, musi być gotowy na wrzesień, więc czasu mało i ciągle pod górkę Za to będę odpoczywać aż do października


No to mądry podręcznik będzieTakich to ze świecą szukaćAle jak ty robisz to spokojna jestem
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
popcorn 17:14, 12 sie 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasiu, warzywnik masz nie z tej ziemi! Boski podręcznik? wow! pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
ewa004 17:29, 12 sie 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Kasiu pozdrawiam cieplutko
Na pocieszenie napiszę Ci że wczoraj rozpoczęłam trzy tygodniowy urlop
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Bogdzia 22:19, 12 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nie podejrzewałam że masz warzywnik do tego taki piękny bo stale nie masz czasu a jednak na warzywka znajdujesz. Pięknie rosna pewnie wiedza jak cenny czas im poświecasz.Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Konstancja30 22:15, 21 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
spóźniona relacja będzie ...

otóż w minioną niedzielę odbyliśmy z Adamo szwędactwo ogrodowiskowe i bawiliśmy u Ka1si i Przemka ...

to, że Kasia mieszka sobie w absolutnie uroczym ... cichym i pięknym zakątku to wiedziałam ... zakochałam się w tym miejscu już jesienią ... jakoś czeba było z tym żyć ...
ale to, że szczęściara siedzi tam sobie otoczona facetami swojego życia dotarło do mnie dopiero tego lata i chyba ciesze się, że wiosnę przegapiłysmy bo ile jedna wątroba ciągle i tak żelazem atakowana mogłaby znieść ...

panowie po kolei

powitał nas Gospodarz ... wystylizowany zgodnie z najnowszymi trendami mody: na głowie kapilusik biały ... z widłami w innowacyjnej roli soli i chleba ... obuty w kultowe letnie pantfelki z francuskiej kolekcji sielskiej "le walą"



Endo ... czyli ogar medalista i prawie ogar Pretor ... podwójna duma pana i pieszczochy pańci









syn Jakub nie wiem jak ale nie wpisał mi się w kadr a kota nie ujełam za karę albowiem brutal mnie uciął był w udo ... nie dopieściłam i tak boleśnie się narzucał ... no i choć brunet z niego całkiem całkiem to medialnego pokazu nie będzie
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:15, 21 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ogary poszły w las a my za nimi ... las ... rzeka ... pola i pejzaże ... opiłam się lubieżnie nieskromnie tym wszystkim i chyba zapomniałam i jak się nazywam i jaki mamy rok ...








____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:16, 21 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260





nie można było oderwać oczu ...



obiecali, że dalej będzie popas to poszliśmy ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:16, 21 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
to okolica a teraz kilka kadrów z ogrodu Kasi








____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:16, 21 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
dubelek
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies