Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Moje spełnione marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Moje spełnione marzenie

Welka 07:27, 28 paź 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
Jestem pierwszy raz u Ciebie, ale zaglądać będę częściej, zwłaszcza jak obiecasz wiosenne zdjęcia
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
monteverde 11:28, 28 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
dorkow0 napisał(a)
Troszkę wiosny... Tej jesieni... To stare fotki, dużo się zmieniło, ale myślę, że na lepsze... Jednak wiosennego skalniaka nie zmieniałam, co najwyżej dosadziłam troszkę cebulowych...






Te fotki bardzo mi się podobaja , bo przy takiej ilości iglaków i zimozielonych troszeczkę koloru nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie witam i pozdrawiam na ostatnim zdjęciu to floks kanadyjski? ładnie wygląda na tym pniu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
dorkow0 11:40, 28 paź 2012


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Witam... Tak mi się zdaje, że Floks kanadyjski... To jedna ze starych roślin u mnie i dostałam ją z zaprzyjaźnionego ogrodu... A to stary korzeń, już próchniejący, przyniesiony z nad Dunajca... Lubię takie wyrzeźbione przez wodę korzenie... Robię z nich doniczki, obsadzam je roślinami... I ciągle przynoszę nowe...

____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Moniika 12:56, 28 paź 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
dorkow0 napisał(a)
Witam... Tak mi się zdaje, że Floks kanadyjski... To jedna ze starych roślin u mnie i dostałam ją z zaprzyjaźnionego ogrodu... A to stary korzeń, już próchniejący, przyniesiony z nad Dunajca... Lubię takie wyrzeźbione przez wodę korzenie... Robię z nich doniczki, obsadzam je roślinami... I ciągle przynoszę nowe...


Piekne te korzenie! Tez uwielbiam takie ozdoby chociaż sama jeszcze takiego dużego nigdy nie znalazłam... Ale wcież sie rozglądam
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Kindzia 14:06, 28 paź 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042

Te kwiatuszki ładne. Co to?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
dorkow0 14:22, 28 paź 2012


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Witaj... To Pierwiosnek pełny Ballerina... Mam ich trzy kolory i myślę dokupić więcej... Tylko na moim wiosennym skalniaku już nie ma miejsca... Rozciągam go co roku, ale w końcu boję się, że pęknie...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Kindzia 15:26, 28 paź 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dziękuję Ten "mój" też piękny
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
eliza3 20:41, 28 paź 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Podoba mi się u Ciebie, bardzo podobają mi się korzenie i chociaż ich nie mam to Twój sposób na ich wykorzystanie w ogrodzie bardzo mi się podoba..Bardzo mi się też spodobały białe kępy fiołków.
Chętnie będę tu zaglądać
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
dorkow0 21:58, 28 paź 2012


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Dziękuję i zapraszam serdecznie... Mam nadzieję sprostać oczekiwaniom...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
kasik778 16:10, 29 paź 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
dorkow0 napisał(a)
Troszkę wiosny... Tej jesieni... To stare fotki, dużo się zmieniło, ale myślę, że na lepsze... Jednak wiosennego skalniaka nie zmieniałam, co najwyżej dosadziłam troszkę cebulowych...





jak miło popatrzeć na takie piękne, wiosenne kwiaty, kiedy za oknem mi sypie śnieg niemiłosiernie

masz śliczny ogródek, bardzo mi się spodobał

śliczny ten pierwiosnek, kompletnie mnie zauroczył
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies