Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Moje spełnione marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Moje spełnione marzenie

dorkow0 20:01, 25 paź 2012


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Jestem zachwycona Waszymi ogrodami i chcę się podzielić z Wami moim ogrodem... Swoją, z nim, przygodę zaczęłam jakieś 20 lat temu... Niewiele w nim zostało z tamtego okresu... No, może z 80 sosen, 2 Modrzewie i 4 Daglezje... I może jeszcze Jukka Karolińska i Barwinek Minor, zielony i Variegata... A reszta, to skarby gromadzone przez lata... Bardzo lubię kamień w ogrodzie, niestety nie mam go wiele, nad czym ubolewam, ale może kiedyś... To moje fotki z ogrodu... Na razie tak troszkę całościowo, a może później bardziej detalicznie...

____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Kindzia 20:48, 25 paź 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Witam serdecznie, ja "świeżok" jestem przy Tobie
Ale dojrzały ogród! I kanciki masz
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
dorkow0 21:20, 25 paź 2012


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Lubię te kanciki, wprowadzają taki ład, między rabatami a trawnikiem... A i porządek łatwiej utrzymać... Kiedyś robiłam je starym nożem do warzyw, teraz mam taką niby łopatę...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Moniika 21:48, 25 paź 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj! Ślicznie u Ciebie ! Piękny zadbany ogród , chętnie zobaczę kolejne zdjęcia pozdrawiam serdecznie m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Dzidka 21:56, 25 paź 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
dorkow0 napisał(a)
.. Swoją, z nim, przygodę zaczęłam jakieś 20 lat temu... Niewiele w nim zostało z tamtego okresu... No, może z 80 sosen, 2 Modrzewie i 4 Daglezje... I może jeszcze Jukka Karolińska i Barwinek Minor, zielony i Variegata... A reszta, to skarby gromadzone przez lata... Bardzo lubię kamień w ogrodzie, niestety nie mam go wiele, nad czym ubolewam, ale może kiedyś... To moje fotki z ogrodu... Na razie tak troszkę całościowo, a może później bardziej detalicznie...


Witam serdecznie.
Z opisu wnioskuję, że masz dojrzały , duży ogród.
A tej ilości drzew mogę Ci pozazdrościć. Już czuję zapach sosen .
I kamień w ogrodzie. Też lubię.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
bogumila 22:10, 25 paź 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
"Całościowe" fotki ciekawe...ładnie rozwijasz swój wątek...serdecznie pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Bogdzia 22:14, 25 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
20- letni ogród ro już dojrzały by nie powiedziec stary ogród. Bardzo jestem ciekawa takiego ogrodu i liczę na wiecej zdjec. Serdecznie pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
dorkow0 22:23, 25 paź 2012


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Dziękuję Wam za odwiedziny... Lubię mój ogród i cieszę się, że się podoba... Sosny są niesamowitym elementem w ogrodzie... Pachną cudnie, wykorzystuję ich gałęzie do okrywania drobiazgów, a jedną z nich nawet formuję... Nie jestem specjalistą od formowania i nie do końca może mi to wychodzi, ale lubię eksperymenty z roślinami... Lubię też korzenie, ale o tym innym razem...

____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
dorkow0 22:36, 25 paź 2012


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Bogdzia napisał(a)
20- letni ogród ro już dojrzały by nie powiedziec stary ogród. Bardzo jestem ciekawa takiego ogrodu i liczę na wiecej zdjec. Serdecznie pozdrawiam.


Tylko nasadzenia nie są takie dojrzałe... Jak pisałam na początku, niewiele zostało ze starego... To co pokazuję, to aktualne fotki i niektóre rośliny są młode...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Kindzia 07:45, 26 paź 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
A dlaczego wymieniałaś rośliny? Zestarzały się?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies