Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Janiny

agam 18:51, 25 mar 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Witaj Janino, byłam już kilka razy w Twoim ogrodzie, ale śladu nie zostawiłam.
Piękny projekt, będę kibicować podczas realizacji. Na pewno będę miała tysiące pytań .
Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Janina 19:08, 25 mar 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Viola napisał(a)
Witaj Janino. Trafiłam do Ciebie od Dajany. Z przyjemnością przebiegłam się po Twoim ogrodzie. Mam podobną kotkę - buraskę. Też drapie mi drzewka. Ja ją ganiam, a ona nic sobie z tego nie robi. Piękny projekt ogrodu. Danusia robi wszystko tak jakby sama natura zaplanowała. Będzie pięknie ! Chociaż i tak masz wiele urokliwych miejsc w swoim ogrodzie. Jakie to berberysy rosną u Ciebie - przebarwiają się tak cudnie na czerwono? Pozdrawiam
Miło mi że do mnie zajrzałaś ja też byłam u Ciebie ale nie zostawiłam śladu. Co do projektu to maż rację Danusia fajne rzeczy wymyśla. Czeka mnie teraz masa pracy. Pytasz o berberysy jedne takie żółte przebarwiające się na jesieni na pomarańczowo to Maria a te co przebarwiaja się na czerwono to nie wiem, mąż je od kogoś przynósł jako małe sadzonki.
Pozdeawiam
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 19:10, 25 mar 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
agam napisał(a)
Witaj Janino, byłam już kilka razy w Twoim ogrodzie, ale śladu nie zostawiłam.
Piękny projekt, będę kibicować podczas realizacji. Na pewno będę miała tysiące pytań .
Pozdrawiam cieplutko.
Dzięki że zaglądasz i liczę na doping
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
dajana 22:13, 25 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Janinko ale masz piękny projekt, szczęka mi opadła z wrażenia Pytasz o tuje, już odpowiadam Sadziłam je od siebie w odległości 80 cm jedna od drugiej Po trzech latach już się połączyły ale strzygę je każdego roku ,oprócz pierwszego bo się bałam .Od kiedy tnę piękniej się rozkrzewiają W tym sezonie już przycięłam .Taka sama odległość od siatki ,zapomniałam dodaćNo czeka cię nie lada zadanie z tym pięknym projektem ,ale jaka przyjemność jednocześnie .Liczę na twoje fotki ze wszystkich prac i nasadzeń .Oczywiście mój doping również będzie .U mnie jeszcze takiego rozmachu chyba nie będzie ale coś tam zdziałam aby posunąć się z robotami .Póki co sadze następne różę a potem zobaczymy wolę nie planować w moim przypadku bo jakoś plany mi nie wychodzą ,zawsze jakieś przeszkody a tak bym już chciała więcej .Pozdrawiam cię Janinko bardzo ,bardzo serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
janina_zawada 07:20, 26 mar 2014


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Na planie już wygląda pięknie ale zawsze rzeczywistość jest piękniejsza , Trochę pracy cię czeka ale na wiosnę zawsze mamy więcej energii i animuszu do zmian .. Też czekam na efekty tej przemiany .. Ja na razie pielę i nasadzam w nowym ogrodzie ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
Tusiala 08:30, 26 mar 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Witaj Przyszłam z rewizytą
Projekt śliczny, prawie tak piękny jak mój
Też będę zaglądać i oglądać jak działasz. Ale super
Sonka 14:34, 31 mar 2014


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2265
Janinko, kiedyś zaglądałam ale chyba nie zostawiłam śladu, ogród będzie piękny i ja bedę kibicować
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Janina 22:22, 05 kwi 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Zaczęłam po mału porządkować rabatę w przedogródku, przesadzanie tego co rosło i jednocześnie szukanie roślin pod nowe nasadzenia.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 22:35, 05 kwi 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 22:40, 05 kwi 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Została mi jeszcze forsycja do wykopania, przekopanie całości z kompostem i sadzenie. Na razie udało mi się kupić 2 siożki cisowe i trzmielinę, szukam wiśni osobliwej i ładnych bukszanów.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies