Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Janiny

Janina 18:23, 05 lut 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Dzisiaj u mnie demolka w ogródku. Wykopywanie dwóch starych jałowców przez mojego męża. Pogoda nie najgorsza, ziemia tylko na wieszchu podmarznięta ale ciężko było i M użył kirfora.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 18:31, 05 lut 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 18:40, 05 lut 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
dajana 21:22, 05 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Taka demolka w lutym ? ależ sie męzus namęczył .Jałowce do wyrzucenia? robisz miejsce na piękności chyba W marciu przywiozę ci obiecanego Serba nie zapomniałaś chyba ja nie zapomniałam ..Pozdrawiam Janinko i pracusia mężusia również
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
kitek81 08:26, 06 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
wow, ale ciężką pracę macie już za sobą?
jałowce do wyrzucenia?
co planujesz na to miejsce, bo nie doczytałam przepraszam :*
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Janina 16:13, 06 lut 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Dajanko tak wyszło, zmarła mama męża i przyleciał na urlop a że się nudził i pogoda na plusie to zaproponował{ nie namawiałam go) że je wykopie. Robię rewolucję w ogrodzie, zamówiłam projekt u Danusi i tego świerka nie będę brać od Ciebie bo projekt będzie napewno inny i nie wiadomo jakie będą rośliny.Zacznę od przedogródka ale najpierw trzeba część roślin przesadzić a niektóre całkowicie wyrzucić tak jak te jałowce.Pogubiłam się już w tym swoim ogrodzie, prawa strona od wejścia nie współgrała z lewą gdzie rosły jałowce. Założyłam rabaty ogrodowiskowe i nie koniecznie dobrze to wyglądało z innymi dawnymi rabatami i dlatego zdecydowałam się na ten projekt.Ile ja teraz będę miała roboty, przesadzania,wyrywania nie wiem jak temu podołam chyba parę lat mi na tym zejdzie
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 16:19, 06 lut 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
kitek81 napisał(a)
wow, ale ciężką pracę macie już za sobą?
jałowce do wyrzucenia?
co planujesz na to miejsce, bo nie doczytałam przepraszam :*
pozdrawiam
Niestety nie da się ich uratować, były za duże i liną trzeba było ciągnąć. One się strasznie rozrastają i trzeba przycinać albo bonsai robić poza tym pewnie by zostały gdyby nie nowy projekt. Pozdrawiam.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 10:37, 12 lut 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Dzisiaj ciemno, pochmurno i deszczowo. Śniegu w ogrodzie brak, wyszły krokusy i fioletowe nawet zakwitły. Miałam zamiar robić opryski ale przy deszczowej pogodzie nici z tego, będę czekać na lepszą pogodę.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Sebek 10:48, 12 lut 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Niesamowite, że tydzień temu mieliście śnieg - my mamy dopiero dzisiaj
Super, że Danusia zrobi Ci projekt - będę podglądać jego realizację
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
dajana 14:48, 12 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Janina napisał(a)
Dajanko tak wyszło, zmarła mama męża i przyleciał na urlop a że się nudził i pogoda na plusie to zaproponował{ nie namawiałam go) że je wykopie. Robię rewolucję w ogrodzie, zamówiłam projekt u Danusi i tego świerka nie będę brać od Ciebie bo projekt będzie napewno inny i nie wiadomo jakie będą rośliny.Zacznę od przedogródka ale najpierw trzeba część roślin przesadzić a niektóre całkowicie wyrzucić tak jak te jałowce.Pogubiłam się już w tym swoim ogrodzie, prawa strona od wejścia nie współgrała z lewą gdzie rosły jałowce. Założyłam rabaty ogrodowiskowe i nie koniecznie dobrze to wyglądało z innymi dawnymi rabatami i dlatego zdecydowałam się na ten projekt.Ile ja teraz będę miała roboty, przesadzania,wyrywania nie wiem jak temu podołam chyba parę lat mi na tym zejdzie


Smutne wiadomosci z wesolymi sie przeplatają, jak to bywa w życiu .Nic tak nie pomaga kiedy w sercu ból, jak praca fizyczna .Z projektu który zrobi ci Danusia bardzo się cieszę, bo twój ogród będzie bezbłędny i z pewnoscią piękny.To dobra decyzja i ja o tym myslałam bo nie sądzę abym sobie sama poradziła .Jesli Serb odpada to dobrze że przeczytałam Czy Danusia zrobi ci projeklt na odległośc czy musi zobaczyc twój ogród? Pytam bo jesli byłaby u ciebie to do mnie ma blisko i moze ja bym skorzystała przy okazji Moją działkę trzeba zobaczyć aby zrobic projekt tak mi się przynajmniej wydaje bo zupełnie sie na tym nie znam .Z przesadzeniem wyrywaniem poradzisz sobie szybko, a jesli chcesz to chetnie do ciebie podjade i pomogę Lubię to robić i sprawi mi to naprawdę przyjemnośc Wejde jeszcze wieczorem bo musze zmykac do domu Tymczasem Janinko Pa!
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies