Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Janiny

Janina 15:28, 12 lut 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Sebek napisał(a)
Niesamowite, że tydzień temu mieliście śnieg - my mamy dopiero dzisiaj
Super, że Danusia zrobi Ci projekt - będę podglądać jego realizację
Też się cieszę na ten projekt i mam nadzieję że będziecie mi kibicować: Zapraszam.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 15:40, 12 lut 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
dajana napisał(a)


Smutne wiadomosci z wesolymi sie przeplatają, jak to bywa w życiu .Nic tak nie pomaga kiedy w sercu ból, jak praca fizyczna .Z projektu który zrobi ci Danusia bardzo się cieszę, bo twój ogród będzie bezbłędny i z pewnoscią piękny.To dobra decyzja i ja o tym myslałam bo nie sądzę abym sobie sama poradziła .Jesli Serb odpada to dobrze że przeczytałam Czy Danusia zrobi ci projeklt na odległośc czy musi zobaczyc twój ogród? Pytam bo jesli byłaby u ciebie to do mnie ma blisko i moze ja bym skorzystała przy okazji Moją działkę trzeba zobaczyć aby zrobic projekt tak mi się przynajmniej wydaje bo zupełnie sie na tym nie znam .Z przesadzeniem wyrywaniem poradzisz sobie szybko, a jesli chcesz to chetnie do ciebie podjade i pomogę Lubię to robić i sprawi mi to naprawdę przyjemnośc Wejde jeszcze wieczorem bo musze zmykac do domu Tymczasem Janinko Pa!
Projekt robiony jest na odległość, przesłałam skan mapki budowlanej domu, naniosłam ścieżki, podjazd, nową altanę i rośliny ktore muszą zostać bo są za duże. Wysłałam też kilka zdjęć ogrodu a Danusia przysłała mi ankietę w której umieściłam co bym chciała w ogrodzie. Myślę że jak byś ją zaprosiła to pewnie by przyjechała tak jak do Kondzia ale na mapkach chyba jest zaznaczone nierówności terenu.Możesz napisać do Danusi na priv i zapytać ja tak zrobiłam.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
dajana 19:00, 12 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Rozjaśniłaś mi w głowie Janinko ,już wszystko wiem Na moich mapkach nie ma zaznaczonych nierówności bo mój teren zmieniał się każdego roku. Koparka wciąż go zmieniała raz zabierali ziemię a innym razem dowozili w zalezności od tego co sie działo.Na teren gdzie była tylko skała i kamienie został zrobiony nasyp ziemi co najmniej 2 czy metrowy Przecież na skale czy kamieniach nic nie urośnie .W taki to sposób mam coś zupełnie innego niż na początku ale można to ogarnąć w jakąś całość W tym roku ostatecznie już ukształtuję teren ,dopiero wtedy można myśleć o projekcie z prawdziwego zdarzenia ale mam roboty ogrom Bez tego natomiast też niczego nie zrobię Najwyższy już czas aby się wziąć do tej roboty .Jeszcze troszkę i wpuszczę koparkowego wiosna tuż ,tuż Będę ci kibicować Jutro jadę do Trzebini bo zadzwoniła pani ku mojej radosci i chce przygarnąć dwie moje kotki Jak sie cieszę bo chyba trafią do dobrego domku a mnie zwierzyniec się zmniejszy ,zostaną trzy kotki Jeszcze jedną bym oddała a dwie nie nadają sie do adopcji .Najstarsza jest z oswojonych dzikich i dośc bojażliwa Druga to jej córka piękna czarna kotka ale obcych się troszkę boi i uwielbia moją Moli (normalnie za nią płacze kiedy jej nie widzi) tęskniły by za sobą, niech więc zostanie u mnie .Ta która bym oddała jest straszna pieszczocha , nikogo się nie boi ,bardzo łowna wchodzi każdemu na kolana i jest bardzo ciepłą koteczką ale ma już 8 miesięcy a to nie jest już maleńki kotek Ludzie wolą małe Ale ci natrułam co?
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
kitek81 08:46, 13 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Janina 13:30, 13 lut 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Dzięki Kasiu że zaglądasz, przesyłam całuski.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 17:26, 13 lut 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
dajana napisał(a)
Rozjaśniłaś mi w głowie Janinko ,już wszystko wiem Na moich mapkach nie ma zaznaczonych nierówności bo mój teren zmieniał się każdego roku. Koparka wciąż go zmieniała raz zabierali ziemię a innym razem dowozili w zalezności od tego co sie działo.Na teren gdzie była tylko skała i kamienie został zrobiony nasyp ziemi co najmniej 2 czy metrowy Przecież na skale czy kamieniach nic nie urośnie .W taki to sposób mam coś zupełnie innego niż na początku ale można to ogarnąć w jakąś całość W tym roku ostatecznie już ukształtuję teren ,dopiero wtedy można myśleć o projekcie z prawdziwego zdarzenia ale mam roboty ogrom Bez tego natomiast też niczego nie zrobię Najwyższy już czas aby się wziąć do tej roboty .Jeszcze troszkę i wpuszczę koparkowego wiosna tuż ,tuż Będę ci kibicować Jutro jadę do Trzebini bo zadzwoniła pani ku mojej radosci i chce przygarnąć dwie moje kotki Jak sie cieszę bo chyba trafią do dobrego domku a mnie zwierzyniec się zmniejszy ,zostaną trzy kotki Jeszcze jedną bym oddała a dwie nie nadają sie do adopcji .Najstarsza jest z oswojonych dzikich i dośc bojażliwa Druga to jej córka piękna czarna kotka ale obcych się troszkę boi i uwielbia moją Moli (normalnie za nią płacze kiedy jej nie widzi) tęskniły by za sobą, niech więc zostanie u mnie .Ta która bym oddała jest straszna pieszczocha , nikogo się nie boi ,bardzo łowna wchodzi każdemu na kolana i jest bardzo ciepłą koteczką ale ma już 8 miesięcy a to nie jest już maleńki kotek Ludzie wolą małe Ale ci natrułam co?
Napewno sobie ze wszystkim poradzisz ale dobrze mieć plan żeby wszystko dobrze wyszło i nie trzeba było póżniej przerabiać. Fajnie że kotki trafią do dobrego domu i Tobie się ulży, Twoja sunia Moli jest przecudna i to zdjęcie z czarną kotką też jest super.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
kitek81 17:47, 14 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
najlepszego na Walentynki
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Janina 18:53, 14 lut 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Dzięki i nawzajem.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
dajana 23:06, 14 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Ta czarna kotka zostaje u mnie i nie jest do adopcji.Kotki Janinko zniosły dobrze podróz ale troszkę oczy im się powiększyły ,chyba ze stresu ,a mnie się spociły kiedy je całowałam na pożegnanie Wzięli je ludzie którzy kochają koty i wiem że będzie im dobrze a że dwie siostry poszły do jednego domu to przynajmniej ich tęsknota będzie mniejsza .Troszkę zmalało mi towarzystwo Dziękuję za pamięć w Walentego i ja przesyłam ci miłosne życzenia hi.Aby do wiosny Janinko! doczekac się już nie mogę
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 21:31, 23 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dziękuję Janinko za odwiedziny tym razem odpisałam u siebie .Serdecznie cię pozdrawiam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies