Gdzie jesteś » Forum » Ważne informacje dla wszystkich » Postępowanie z trollem i niegrzeczne lub prowokacyjne wpisy

Pokaż wątki Pokaż posty

Postępowanie z trollem i niegrzeczne lub prowokacyjne wpisy

Ozz 21:38, 02 paź 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Jakieś mam szczęście, że omijają mnie te nieprzyjemne incydenty, ale myślę, że pyskówki w wątkach też warto zgłaszać adminowi.

Jakby nie było, każdy kto postanawia się zapisać na O. zgadza się z regulaminem jaki tu istnieje i że administrator/moderator może usuwać to co uzna za stosowne. Bez tłumaczenia. I będzie mieć rację, niezależnie czy nam się to spodoba czy nie.

Z tym faktem należy się liczyć pisząc każdego posta. Jak ktoś jest gospodarzem danego miejsca, a tym jest Gardenarium dla Ogrodowiska to może go sobie zorganizować i gospodarować nim tak jak uważa za słuszne. Kropka.

Szkoda tylko, że się Danusi przy okazji ,,obrywa", bo akurat wiele rzeczy robi samodzielnie, a nie wyręcza się ,,asystentami", którzy bez skrupułów wykonywali by czystki i odseparowywali od krzywdzących ataków. Bo w innym wypadku to chyba gruboskórność nosorożca trzeba mieć by po człowieku wszystko spływało.

Trzymam kciuki za pozytywny rozwój wypadków
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
grazyna 21:47, 02 paź 2014


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
...A po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój,...
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Efffa 22:17, 02 paź 2014


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Wiem, ze prosiłaś o przemyślenia, a nie o pisanie, ale nie mogę się powstrzymać. Chciałam się odnieść do pkt 3- w sprawie projektu i doradzania co posadzić. Wydaje mi się, że pretensje są nie skierowne do Ciebie jako osoby, ale ogólnie, ponieważ większość osób, które proszą o pomoc, to chcą właśnie TWOJEJ rady, TEJ NAJWAŻNIEJSZEJ, NAJLEPSZEJ, NAJ..., NAJ.... Jesteś dla wszystkich najważniejsza, najmądrzejsza no i chcą się wzorować na Ciebie, Twoje zdanie się najbardziej liczy i po Twoich radach będzie najpiękniej. Doba ma niestety tylko lub aż 24 godz i myślę, że wszyscy to rozumią, że nie jesteś w stanie odpowiedzieć na każdy post a robisz to z dobrego serca. Ja w każdym badź razie Ci dziękuję za to, że jesteś, za różne artykuły i podpowiedzi u innych osób, które można przenieść na swój plac.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
chojna 22:33, 02 paź 2014

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
Przeczytałam, zgadzam się i zaznaczam.
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
Gabisia 10:34, 03 paź 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Danusiu, bardzo potrzebny był ten post.
Wiele wyjaśnia i pomaga zrozumieć Twoje zaangażowanie tutaj.
Ściskam!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
boguslaw_r_ 12:08, 04 paź 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Jestem i zawsze będę po Twojej stronie, dalej gryzę się w język, choć ręka się buntuje,
pozdrawiam prawdziwych sympatyków Ogrodowiska i naszą miłościwie panującą.
BUZIOLE.
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
monteverde 12:21, 04 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Elfik napisał(a)
Parafrazując:.............
„Danusiu, serce moje, Ty jesteś jak zdrowie.
Ile Cię cenić trzeba, ten tylko się dowie,
Kto Cię stracił...”
...
Już Ci kiedyś mówiłam, że ten mały, piękny świat, jaki stworzyłaś, okupuje rzesza zwariowańców, co to za Tobą w ogień, w pokrzywy, a nawet w opuncje...!!! Pamiętaj o tym zawsze, kiedy jest coś "nie tak"...
Obłapciam Cię serdecznie!

Elfiku pozwól, że podpiszę się pod Twoimi słowami buziam Danusiu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
alinak 22:24, 04 paź 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
A ja jak zwykle nie wiem o co chodzi ...ale zgadzam się z Ozz to forum firmowe i nikt sobie w kasze nie pozwoli dmuchać .
zasady gospodarza obowiązują w jego domu i BASTA .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
zawitka 19:42, 05 paź 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Ja pod Elfikie podpisuje się dwiema ręcami iiii pazurkami Pozdrawiam Cię Danusiu i zyj i rządż na m w zdrowiu dłłłługo dłłługo.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Margarete 14:10, 13 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Masz racje Danusiu, twój dom, twoje forum i ty tu rządzisz - twoje zasady obowiązuja - i tyle w temacie.
Poza tym ciesze sie że jestes, że stworzyłaś Ogrodowisko, bo dzieki niemu i ludziom wokol Ogrodowiska zgromadzonym piekniej nasze otoczenie, nie tylko mój ogród ale i inne miejsca stają sie ładniejsze, zadbane, po prostu dzieki temu forum chce mi się chcieć......A poza tym poznałam tu w Ogrodowiskowym środowisku wielu wspaniałych, ciepłych ludzi, mam wielu nowych przyjaciół - tak moge spokojnie napisać...przyjaciół.
A że czasem trafi sie czarna owca...cóż w kazdej społeczności tak bywa.....
Nie przejmuj sie Danusiu, i tak tych pozytywów forum jest dużo duzo wiecej niż tych zgrzytów i wad, i tak trzymaj ! Trwaj, rozwijaj wątki, pokazuj piekne miejsca i ciekawe rosliny !!!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies