Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

grupa_trzyma... 11:28, 24 lis 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Madżenie ogrodnika! to właściwa nazwa
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Mala_Mi 11:30, 24 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Super te ławki... tylko cena
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gusiarz 11:46, 24 lis 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Mażenko - wpadam w przerwie na małe co nieco z mojego realnego ogrodu (ja nie wiem kiedy się odrobię z chwaściorów) i pykam po Twoim virtualnym (że nie wspomnę o mion manicure w wersji black )a tu taaaaakie ławki, taaakie cudeńka widzę. Oj będę zgapiać. Może mój eM cosik wyczaruje na wzór. On ma takie zdolności.
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Rench 15:57, 24 lis 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Ło matko,jak szybko ten nowy wątek leci Jeden dzień i już 11 stron !
Pięknie u Ciebie jest
Gratuluję i pozdrawiam
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
justi 16:14, 24 lis 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Pieknie gratuluję, pięknego ogrodu! I apeluję o więcej zdjęć w nowym wątku
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
krisec 17:16, 24 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Marzenko. Nakieruj mnie gdzie ja zobaczę w pełni twój wodogrzmot, nie mogę natrafić. albo podeślij foto
Serdecznie pozdrawiam.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
Domi 17:19, 24 lis 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Marzenko, dopiero co byłam u Ciebie i nie było jeszcze tysiączka, a tu już nowy wątek tak gna. Jesteś szybsza niż shinkansen! Gratuluję i przesyłam buziaki!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Madzenka 21:43, 24 lis 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Buziam wszystkich seredecznie. Witam ponownie z domu. Jednak 400 km do przejechania to mordęga, na dodatek jazda w deszcz....
Dziękuję za tak liczne odwiedziny!!
Przede wszystkim szefowej dziękuję za inspiracje ławkowe Ławeczka ma stać przy scianie bocznej domu rzed wejściem Dokladnie tam gdzie chowaliśmy się w cieniu w czasie naszego spotkania ogrodowiskowego. Ae jak siebie znam to ławka będzie wędrować po całym ogrodzie
Sebek - skoro wszyscy oprotestowali ściernisko musiałam wyjść naprzeciw oczekiwaniom
Kasik +- 100 stron to nie spóźnienie
Baraga - będę myśleć którą ławkę wybrać
Ewuś - witaj i dziękuję
Grupa - ze ścierniskiem chciałam zrobić psikusa
Aniu Asc - na pewno taką ławkę można w przyzwoitej cenie wykonac drewno nie jest drogie a specjalistkę od stali znasz
Gusiarz - zazdraszczam zdolności M'a a z chwaściorami sobie poradzisz, ja już wygrywam tę walkę, więc tobie też się uda, syp korę kochana, nie żałuj sobie
Rench - dziekuję
Justi - chyba kutro jakieś zdjęcia porobię Pierwszy weekend w ciagu dnia spędzę w ogrodzie od kilku tygodni. Ostatnio nie widzę mojego ogrodu w świetle dziennym, albo jestem w pracy albo wyjazdowo...
Krisec - mój wodogrzmot to szara ściana pomiędzy gabionami. Do poprawki przyszlą wiosną


Domi - zaglądasz na iphonie ? ale moja prędkość jak TLK
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Matka 21:45, 24 lis 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Madżen, ależ pikny ten łogródaseka idź Tysię tylko dołuję jak zaglądam
____________________
U Matki
Madzenka 21:47, 24 lis 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bogda napisał(a)
Madżen, ależ pikny ten łogródaseka idź Tysię tylko dołuję jak zaglądam


Bogda ja Ci się jeszcze raz zdołuję !!! Wyślesz M' a wiosną do Wrocka będziemy rozsadzać a poza tym może wreszcie się na spotkanie ogrodowiska kulniesz to chabazi naszabrujesz na połowę ogrodu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies