Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

Madzenka 17:54, 25 lis 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A ja musze się dzisiaj pożalic!!!
Wyedukował się ten mój M ogrodowo i mi oprotestował graby w podjeździe w miejsce bambusów!!! Dawniej ogród go w ogóle nie interesował a teraz mi jakieś rajskie jabłonie w podjeździe wymyśla!!!
Nie miała baba kłopotu wyedukowała sobie M.....!!!! buki bordowe nie, graby nie, trzcinniki nie, a niech to!!!
Szukam inspiracji żwyopłotowych i wygooglałam coś takiego!!! Czy ktoś widział lillaka szczepionego na pniu??? Strzyżonego w kulę??? Cyba sobie takie soś zakupię i będę cierpliwie hodować !!
http://www.gapphotos.com/imagedetails.asp?imageno=238547
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 17:55, 25 lis 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Magda70 napisał(a)
Wiecie jakie to trudne?
Właśnie siedzę, myślę i myślę nad nazwą wątku....
Jak nazwać to coś mojego...


Zawsze możesz nazwę zmienić Admin albo Danusia pomoże!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:00, 25 lis 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A gdyby hortensje zamknąc w takie obwódki to można byłoby je łatwo zabezpieczyć i zimą by ładnie wygladało. Mogłabym swoje horti w koła bukszpanowe posadzić, na to kora, potem iglaki i pewnie by nie wymarzały???
http://www.gapphotos.com/imagedetails.asp?imageno=230346
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Bea 18:06, 25 lis 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580

Z rajskich jabłoni te małe jabłuszka spadają na ziemię,a jak blisko jest podjazd to może trochę się bałagan robić
____________________
Beata W miniformacie
hanka_andrus 18:06, 25 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No piękne te horti w bukszpanach! Magdo, ,Magdusiowo znad Słupii!"-może być?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Magda70 18:07, 25 lis 2012


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087


Takie widziałam...w Holandii. Ale to raczej nieszczepione.

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Konstancja30 18:09, 25 lis 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Aniu Asc - pilates nigdy nie dał mi tak poaplić jak dwa dni jogi ..... Dzisiaj jestem po tej jodze, nordic walking i tenisie na przetrzeni trzech dni. czuję się tak polamana, jakby czołg o mnie przejchal... Nie mialam sił liści wygrabić


i to jest powód dla którego czaję się z tą jogą ... ... a do programu pilates leń się zainstalował i antywirus potrzebny ... jak mobilizacji nie zainstaluję natentychmiast to kolejkę do żarełka pod stokiem będę zdolna tylko rezerwować ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 18:13, 25 lis 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
A ja musze się dzisiaj pożalic!!!
Wyedukował się ten mój M ogrodowo i mi oprotestował graby w podjeździe w miejsce bambusów!!! Dawniej ogród go w ogóle nie interesował a teraz mi jakieś rajskie jabłonie w podjeździe wymyśla!!!
Nie miała baba kłopotu wyedukowała sobie M.....!!!! buki bordowe nie, graby nie, trzcinniki nie, a niech to!!!
Szukam inspiracji żwyopłotowych i wygooglałam coś takiego!!! Czy ktoś widział lillaka szczepionego na pniu??? Strzyżonego w kulę??? Cyba sobie takie soś zakupię i będę cierpliwie hodować !!
http://www.gapphotos.com/imagedetails.asp?imageno=238547


... a co ja mam powiedzieć ... zabrałam M zwanego małżem na spotkanie i po mnie i po ogrodowisku ... eM mi Anię oczarował i zabrał mogę tylko drugie skrzypce grać ... w dodatku on musi sadzić bo "ma rękę" ... no jak to testosteron ... żądza władzy
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 18:14, 25 lis 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)

Aniu Asc - pilates nigdy nie dał mi tak poaplić jak dwa dni jogi ..... Dzisiaj jestem po tej jodze, nordic walking i tenisie na przetrzeni trzech dni. czuję się tak polamana, jakby czołg o mnie przejchal... Nie mialam sił liści wygrabić


i to jest powód dla którego czaję się z tą jogą ... ... a do programu pilates leń się zainstalował i antywirus potrzebny ... jak mobilizacji nie zainstaluję natentychmiast to kolejkę do żarełka pod stokiem będę zdolna tylko rezerwować ...


Koniec i basta z M'ami na ogrodowisku!!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:15, 25 lis 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Magda70 napisał(a)


Takie widziałam...w Holandii. Ale to raczej nieszczepione.



Magda lilaki jak lilaki ale donice czad!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies