Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

Ginger 23:01, 25 lis 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Marzena2007 napisał(a)
Ponieważ lyso pod moimi brzozami zimą myślę o czymś takim
http://www.gapphotos.com/imagedetails.asp?imageno=58502


U Domi jest taka perfekcyjna rabata
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Milka 01:43, 26 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Madżenko, chyba nie nadrobię, ale nowa nazwa mnie zachwyca i te ławki też

edit; no proszę, M. wyedukowałas i teraz tylko problemy! przybędziemy z odsieczą, ha, ha na pewno coś razem wyszukacie, może buki tricolor na pniu?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anipla 01:47, 26 lis 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Witaj Marzenko
Kilka dni mnie nie było a tu już 20 strona w nowym wątku ...nie pędź tak bo będziesz musiała znowu nazwę wymyślać...
Zyczę spełnienia Madżeń ogrodnika
Pozdrawiam
Anita
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Tess 05:43, 26 lis 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
anipla napisał(a)

nie pędź tak bo będziesz musiała znowu nazwę wymyślać...


Ależ absolutnie nie będzie takiej potrzeby. Będzie po prostu Madżenie ogrodnika II.
Nazwa adekwatna, akuratna i zachwycająca (brawa dla Grabi za jej wymyślenie).
Koniec, kropka.

Madżenka, jeszcze nadążam, ale już nogi gubię

Buziam
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Domi 07:23, 26 lis 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Ginger napisał(a)

Ponieważ lyso pod moimi brzozami zimą myślę o czymś takim
http://www.gapphotos.com/imagedetails.asp?imageno=58502


U Domi jest taka perfekcyjna rabata

Dzięki!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 07:41, 26 lis 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Marzenko, ja również szukam nowoczesnej ławki. U mnie będzie stała koło piaskownicy. Zdecydowałam się już na polską firmę,ale nie mogę zdecydować się na model, bo tyle fajnych mają. Znów jestem jak ten osiołek...
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Wieloszka 09:33, 26 lis 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Madżenko ja też nie nadążam Wchodzę dziś i widzę nowy wątek - aczkolwiek bez wątpienia Twój, jak sama nazwa wskazuje Stronek natrzaskałaś nieźle, ale też mnóstwa ciekawych rzeczy się dowiedziałam Inspiracje ławeczkowe skopiowałam na "kiedyś", a z wyedukowanym ogrodowo M. mam ten sam problem, ale już od daaaawna Stąd ta morwa na śrdoku trawnika Ty chociaż zdążyłaś prawie całkowicie ogród obsadzić, zanim Twój M. zaczął się wtrącać Niewielkie ma pole do popisu
Buziam i miłego tygodnia
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
bea_ta 13:22, 26 lis 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
I ja się melduje w nowym wątku.
Przegapiłam 1000 bom dziecię moje się rozchorowało a tu już nowego 20 stron do nadrobienia
Marzenko przepięknie u Ciebie-jeden z moich ulubionych ogrodów
Pozdrawiam
____________________
Taki sobie ogród
Milka 15:00, 26 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzenka, sfoć proszę swoje cyklameny, w jakiej są kondycji, zdaje się, że i mnie na nie chętka naszła, donice u mnie już puste
pozdrawiam poniedziałkowo, wyjątkowo [piękny dzień
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 15:22, 26 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marzena2007 napisał(a)
A ja musze się dzisiaj pożalic!!!
Wyedukował się ten mój M ogrodowo i mi oprotestował graby w podjeździe w miejsce bambusów!!! Dawniej ogród go w ogóle nie interesował a teraz mi jakieś rajskie jabłonie w podjeździe wymyśla!!!
Nie miała baba kłopotu wyedukowała sobie M.....!!!! buki bordowe nie, graby nie, trzcinniki nie, a niech to!!!
Szukam inspiracji żwyopłotowych i wygooglałam coś takiego!!! Czy ktoś widział lillaka szczepionego na pniu??? Strzyżonego w kulę??? Cyba sobie takie soś zakupię i będę cierpliwie hodować !!
http://www.gapphotos.com/imagedetails.asp?imageno=238547


Osobiście zrobiłam coś takiego z Palibina, a więc nie jest to wyłączność w GAP-ie hehe

Musi być szczepiony na pniu, a dalej to już tylko cięcie, nic trudnego. Natomiast nie rób tego z normalnego lilaka, bo już w sierpniu nie będziesz miała liści, a efektu takiego..wątpię - nie da się osiągnąć. Tak poza nawiasem odradzam lilaka, za krótko jest ozdobny.
Powiedz M że buki i graby feee???? nie, toż to najlepsze drzewa.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies