Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

Gardenarium 15:27, 26 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marzena2007 napisał(a)
Wygooglałam coś takiego. Chyba wiosną będę musiała poszukać??
http://allegro.pl/lilak-meyera-palibin-szczepiony-na-pniu-nowosc-i2680557936.html
I jaka cena!!


A ja powiem, że kwiaty ma dołożone na bank w PhotoShopie. NIgdy taki nie będzie Wiem bo dbałam o takiego 6 lat i to po prostu niemożliwe jest. Chyba że hormony i inne takie wchodzą w grę.

Liście owszem, ale to będzie coś wartości zwykłego ligustru. Odradzam szczerze.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Syla 16:30, 26 lis 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ja po prawdzie nie mam żadnego doświadczenia tak jak szefowa lub nie powinnam być na nie , ale nijak te lilaki mi się mają do Twojego frontu ogrodu .....przepraszam za śmiałość ....wybacz !!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Urszulla 16:32, 26 lis 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21884
Fantastyczna nazwa wątku! ....myślę że Ty też jesteś zadowolona, bo Madżenka się przyjęła. Poczytałam o wiosennych zmianach, zwłaszcza te brzozowe mi się podobają. U Domi też taka rabata jest z brzozą i kulkami i też postanowiłam skopiować.....tylko u mnie sucho latem.....nie wiem czy bukszpany będą to znosiły.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Mala_Mi 17:44, 26 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Słabo wyedukowałaś M... na 1+
Ale coś chyba pokręciłam..sam się wyedukował.... takiego lilaka możesz walnąć w rabatę i eksperymentować, ale na froncie????????? Mam lilaki bo lubię, ale to się nie nadaje na front... i jako soliter.... Mój głos jest zdecydowanie na nie.... ale w rabatkę... ciekawy pomysł.... chyba jednego lilaka mam takiego, że go da się tak poprowadzić.....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gardenarium 18:09, 26 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Powiedz M, że Ogrodowisko jest na nie

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 18:56, 26 lis 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kocham to forum Jakby się nie zgadzał to powiedz mu, że nas jest kilka tysięcy i wiemy gdzie mieszka
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
18:59, 26 lis 2012
no to i swoje dodam

bez mam w rogu działki - taki zwykły krzak (od tesciowej wykopany)
ładnie pachnie, ale... to z 2-3 tygodnie atrakcji w ciagu roku - a dalej co....?? liscie nawet uwite w kule na pniu nie sa szczególnie atrakcyjne
to samo foryscja urobiłam taką kulę na kiju - super 2-3 tygodnie wygląda
mam dużo pola do obsadzania , kszaki wykopane od tesciowej, ale zebym ochoczo miała kupić....nie!!

do przemyslenia ten front....zima przed toba)

(odradzam kupowanie roslin na alegro- robiłam już ten test)
18:59, 26 lis 2012
aga_k 19:11, 26 lis 2012


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
U siebie właśnie pozbyłam się jednego z dwóch bzów, bo faktycznie ładnie wygląda tylko przez 3 tygodnie a potem tylko liście, więc mało atrakcyjne to drzewko. Musisz pomyśleć nad czym innym tzn. fajniejszym
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
barbara_kraj... 19:20, 26 lis 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Miałaś rację Madżenko, Twój wątek trudno ogarnąć Gościem zostanę
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies