Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 21:58, 25 sie 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Warzywnikowo...w tle wycięte zostaly świerki.









____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beta 21:58, 25 sie 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Eeejjj. No..ja już się rozsiadlam a tu 4 foty...
Buuu
Ale krzesła na tarasie masz super...
I hamaczek też...a masz czas żeby na nim poleżeć?
Bo ja na swoim tarasie może kilka razy wypoczywałam ;—)
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Magda70 22:02, 25 sie 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Hehe...w zeszłym tygodniu jak jeszcze była pogoda to poleżałam ze 3 razy
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Jagodaa 22:17, 25 sie 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Inne kadry, nie każde zdjęcie powiązałabym z Tobą . Porzadeczek mucha nie siada. Równiutko, czysciutko. Super.

Wygodnie się siedzi na tych krzesłach/fotelach? Na początku lata prawie jedno sobie kupiłam, miałam w koszyku i później zapomniałam zamówić.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 22:19, 25 sie 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Ja mój komplet najczęściej wycieram po deszczu, tyle z użytkowania, czasem kawę uda się wypić, a tak to sobie w biegu patrzę, że ładnie wygląda . Nawet poduszek nie wyciągam. Czasem dla małego.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
sarenka 07:31, 26 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Magda, widzę,że chyba hakone masz w donicach- jak ja zimować będziesz? Stawiasz pod ścianę domu i podlewasz np raz w miesiącu czy jak?
Mam w donicach różę, Alstroemerie i runianke- każda w oddzielnej doniczce.

Jagodaa napisał(a)
Inne kadry, nie każde zdjęcie powiązałabym z Tobą . Porzadeczek mucha nie siada. Równiutko, czysciutko. Super.

Wygodnie się siedzi na tych krzesłach/fotelach? Na początku lata prawie jedno sobie kupiłam, miałam w koszyku i później zapomniałam zamówić.

Też mam te krzesła i są mega wygodne, nie trzeba poduszek ani nic, zarówno nam,dzieciom i znajomym wygodnie się siedzi brakuje mi jeszcze stolika do nich


Fajnie tak zobaczyc z innych kadrów Twój ogród
____________________
Magda W samym sloncu
Magda70 08:05, 26 sie 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Jagodaa napisał(a)
Inne kadry, nie każde zdjęcie powiązałabym z Tobą . Porzadeczek mucha nie siada. Równiutko, czysciutko. Super.

Wygodnie się siedzi na tych krzesłach/fotelach? Na początku lata prawie jedno sobie kupiłam, miałam w koszyku i później zapomniałam zamówić.


Powiem Ci, że wygodnie. Jestem zadowolona. A jeszcze bardziej z ceny bo były po 249 i się zbierałam miesiąc...aż następnego dnia mialam mieć posiedzenie na tarasie i musiałam je kupić....ależ miałam niespodziankę jak się okazalo, że są o 100 zł tanie więc wziełam 3 szt a nie 2 wcześniej planowane

Warzywnik odświeżony w tym roku...skrzynie i huśtawka pomalowane od razu robią lepsze wrażenie
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:08, 26 sie 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
sarenka napisał(a)
Magda, widzę,że chyba hakone masz w donicach- jak ja zimować będziesz? Stawiasz pod ścianę domu i podlewasz np raz w miesiącu czy jak?
Mam w donicach różę, Alstroemerie i runianke- każda w oddzielnej doniczce.


Też mam te krzesła i są mega wygodne, nie trzeba poduszek ani nic, zarówno nam,dzieciom i znajomym wygodnie się siedzi brakuje mi jeszcze stolika do nich


Fajnie tak zobaczyc z innych kadrów Twój ogród


Megi, hakone pierwszy raz będę zimować w donicy. Tak podstawię pod ścianę w domu i będę podlewać jak sobie przypomnę.
Ale u mnie tak już zimowały cisy, bukszpany i stipa. Dały radę to i hakone musi

Te inne kadry to tak przez przypadek wyszły
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
sarenka 08:17, 26 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Magda70 napisał(a)


Megi, hakone pierwszy raz będę zimować w donicy. Tak podstawię pod ścianę w domu i będę podlewać jak sobie przypomnę.
Ale u mnie tak już zimowały cisy, bukszpany i stipa. Dały radę to i hakone musi

Te inne kadry to tak przez przypadek wyszły

To jest nadzieja że moje przeżyją, jakoś zawsze miałam wrażenie, że to co w doniczkach to mi usycha liczę, że w tym roku będzie ok

Te kadry są fajne, można zoabczyc drugim okiem jak wygląda Twój ogród
____________________
Magda W samym sloncu
Johanka77 20:09, 26 sie 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ja poproszę o grabową! Mam niedosyt
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies