Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 13:14, 17 sie 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ogrodrenaty napisał(a)
Witaj Sylwia po cichu czytałam Twój wątek,trochę mi to zajęło Fajnie że jesteś. Zdjęcia pokazują jak ogród dojrzał .
Pozdrawiam


Ogród rośnie to prawda ... drzewa wymagają cięcia bo duże rozmiary mnie przytłaczają...Praca wre w wolnym tempie ale wre
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:15, 17 sie 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Konieczki napisał(a)
I juz wiem czemu mi odradzalas umbry... ech moze mocno ciete nie beda takimi potworami
Pozdrawiam


Noooo.... duże urosły.... sama się zastanawiam co z nimi za chwilę zrobić aby mi na dach nie weszły... a ciąć w kulę takie rozmiary - raczej niemożliwe ...hmmmm
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
brzydula 13:16, 17 sie 2017

Dołączył: 24 sie 2013
Posty: 307
Sylwia WITAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!
Rety jak ja długo na Ciebie czekałam
Syla 13:20, 17 sie 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Joku napisał(a)
Niesamowicie wydoroślał twój ogród, bardzo rozrosły się drzewa i krzewy. Jest jak zwykle piękny. Zastanawiałam się jak będzie wyglądać po kilku latach wtedy gdy zaczynałaś. Efekt przerósł moje wyobrażenia . Zauważyłam że żurawki nieźle sobie u ciebie radzą. Czyżby ominęła ciebie plaga opuchlaków?


Trochę się rozrosło , trochę tnę , trochę zmieniam .... ciągle się dużo zmienia i ciągle z niczym nie nadążam w terminie życie ....
Żurawki rosną , jest z nimi trochę pracy ale rosną. Opuchlaki mam . Stały się przysmakiem mojej Tośki (pies maltańczyk) choć sama ich nie zbiera to chętnie wcina z mojej ręki . Także wieczorny obchód za zdobyczami stał się rytuałem
Tak jak mam opuchlaki tak i bukszpany sponiewierał grzyb... Mocno ingerowałam specyfikami aby go zatrzymać. Teraz wydaje się być opanowany ale .... licho nie śpi.
Sprawdzam jeszcze czy aby wstrętne gąsienice nie dopadły.
Same przyjemności
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:21, 17 sie 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
brzydula napisał(a)
Sylwia WITAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!
Rety jak ja długo na Ciebie czekałam


Witam i ja dziękuję to miłe !
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:22, 17 sie 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
alis napisał(a)
Cieszę się, że wątek ożył, ogród przepiękny i pełen inspiracji Pozdrawiam


Wątek będzie się niestety tlił Nie nadążam za wszystkim bo jak się okazuje jeszcze za dużo mam priorytetów Postaram się jednak aby od czasu do czasu coś załączyć i popisać ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:24, 17 sie 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
lutroja napisał(a)
Oczywiście że odrobiłam lekcje, cały twój wątek przeszłam, z tym że jest tak długi że już nie pamiętam wszystkiego, także wstawiaj fotki



Coś od czasu do czasu wstawię bo tak to by się za szybko znudziło pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:25, 17 sie 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
agata19762 napisał(a)
Sylwia cuuuuuudownie wydoroślał Twój ogród!!!
Ogromnie się cieszę, ze wróciłaś.


Dzięki Agata .... Ogród wydoroślał a ja kombinuję co by zmienić aby tak długo w nim nie pracować .... i nie wiem czy to się tak da
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:31, 17 sie 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Luki napisał(a)
Sylwia jak się cieszę z Twojego powrotu
Ogród niesamowicie dojrzewa, żywopłoty cisowe już płot zasłoniły, drzewa wielkie. przepięknie


Cisy to moja ukochana roślina .... Kiedyś dawno dawno temu u mojego kuzyna rósł piękny żywopłot cisowy a ja na jego widok dostawałam ślinotoku .... Nadeszły czasy , że i ja sobie na takowy mogłam pozwolić ...

Drzewa wymagają cięcia .... tylko brzozy jeszcze nie ruszone , kombinuję jak je ogarnąć aby nie straciły fasonu ... Tulipanowiec i klon tnę w kształcie stożka , choiny których nie cierpię a mam, również tnę w stożki , reszta to koła .... Stanowczo za dużo
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:32, 17 sie 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sonka napisał(a)
Ojej jak się cieszę,że pokazałaś ogród, chciałam zobaczyć Franki, bo się do nich przymierzam od dawna.Całość rewelacyjna. Jeśli możesz pokaż większe kadry.


Franki Boy som fajne nawet dobrze rosną pomimo swojej wrażliwości na mrozy ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies