Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Pawlus 21:25, 28 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Nie poznałbym ogrodu! Rozrósł się niemożliwie Najbardziej po drzewach widać.

Fajnie że jesteś, długo czekaliśmy
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
m_gocha 21:25, 28 lip 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Sylwia masz niemożliwie piękny ogród
Dobrze, że wróciłaś
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Syla 21:28, 28 lip 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Pawlus napisał(a)
Nie poznałbym ogrodu! Rozrósł się niemożliwie Najbardziej po drzewach widać.

Fajnie że jesteś, długo czekaliśmy


Drzewa przycinam jedynie brzozowe jeszcze nie tknięte i szukam pomysłu jak się do nich dobrać ... mam takie specjalne urządzenia ale nie wiem czy obejmie gałąź i czy tak wysoko sięgnie Dziękuję za wizytę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:29, 28 lip 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
m_gocha napisał(a)
Sylwia masz niemożliwie piękny ogród
Dobrze, że wróciłaś


Obecuję od czasu do czasu wstawiać zdjęcia dziękuję
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gardener27 21:44, 28 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Syla napisał(a)


Mój ogród nie jest zacieniony ponieważ aby tego właśnie uniknąć tnę rośliny co roku... Dorwałam się również do tulipanowca A żywopłotom co roku wycinam przyrosty. Nie chcę wyższych... Wystarczy mi drabina do tych zabiegów, wyżej się już nie wdrapię

Ciąć akurat lubię ... nie lubię wykopywać i dzielić traw... Na wiosnę było sporo w tym temacie prac. Podzieliłam większość swoich miskantów i rozplenic. Masakra ile sił człowiek na tym traci


Wyciągnąłem pochopne wnioski, ogród tak dojrzale już wygląda więc myślałem że i cienia jest sporo, żywopłoty wyglądają na dość wysokie ale jak dajesz radę je przycinać po drabinie to tylko iluzja zdjęć.

Wiem o czym mówisz, miskanty i rozplenice mają mocno rozbudowany system korzeniowy. W ubiegłym roku gdy mi większość padła po zimie musiałem wykopywać by zrobić miejsce pod nowe nasadzenia, ech ...szkoda gadać.

Sylwia życzę Ci dużo przyjemności z ogrodu i więcej wolnego czasu. Stworzyłaś piękny ogród z niepowtarzalnym klimatem.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
wrobelki 00:34, 29 lip 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Cudny Twój ogród i taki dorosły
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Syla 07:55, 29 lip 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gardener27 napisał(a)

Wyciągnąłem pochopne wnioski, ogród tak dojrzale już wygląda więc myślałem że i cienia jest sporo, żywopłoty wyglądają na dość wysokie ale jak dajesz radę je przycinać po drabinie to tylko iluzja zdjęć.

Wiem o czym mówisz, miskanty i rozplenice mają mocno rozbudowany system korzeniowy. W ubiegłym roku gdy mi większość padła po zimie musiałem wykopywać by zrobić miejsce pod nowe nasadzenia, ech ...szkoda gadać.

Sylwia życzę Ci dużo przyjemności z ogrodu i więcej wolnego czasu. Stworzyłaś piękny ogród z niepowtarzalnym klimatem.


Przecież wiesz , zdjęcia przekłamują .... Na żywca ogród wygląda inaczej ... Ogród mam w spadku i wszystko zależy od ujęcia ... Jedynie brzozy do chwili obecnej były oszczędzane ale to ze względu na brak siły aaaa i jeszcze żywopłot sąsiadki mocno miażdży - ale pewnie się nie doproszę bo cięcie tak wysokich drzew mocno szarpie po kieszeni ...

Ogród to siłowania ... innej nie potrzebuję

Dziękuję za miłe słowa ... bardzo Pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 07:56, 29 lip 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
wrobelki napisał(a)
Cudny Twój ogród i taki dorosły

dziękuję
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 07:57, 29 lip 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ewa8501 napisał(a)
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/118/1185545/original.jpg

Witam, czy mogłabym się dowiedzieć jaka to trawa rośnie za hortensjami, oraz jaka to odmiana hortensji. Ogród piękny, nie mogę się napatrzeć..


Witam Za hortensjami posadziłam gracillimusy ... W tym sezonie odmłodzone i niewidoczne ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 08:06, 29 lip 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Jacekg80 - zapraszam jak tylko znajdziesz czas

Lutroja - lekcje odrobione , to się chwali ... czytałaś ?... kamienie - rany , kiedy to było dziękuję

Piegzik - dziękuję

Joanka - rany ..... jesteś cmokam

Ewa004 - Syla koffffa i jest tylko marnym człowiekiem ... ściskam

Anitka - Na głównej drodze mnie nie wypatrzysz ... Schowałam się pozdrawiam

A_gawa - zostawiłam zdjęcie .... są duże

Nani - na pewno

Milka - Witaj Irenko jezzzdem

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies